Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.11.2018 11:15
Assassin's Creed: Odyssey. Aktualizacja 1.07 poprawia błędy na PC, wnosi dużo nowości
1856V

Assassin's Creed: Odyssey. Aktualizacja 1.07 poprawia błędy na PC, wnosi dużo nowości

Już dzisiaj pojawi się nowa aktualizacja Assassin's Creed: Odyssey. W wersji 1.07, Ubisoft poprawił sporo błędów, zadbał o nową zawartość i wprowadził ciekawe nowości.

Aktualizacja Assassin's Creed: Odyssey do wersji 1.07 powinna być już dostępna. Na PC zajmuje 2,2 GB, na PS4 - 2,5 GB, a na Xboksie One - 2,6 GB. Co nowego znajdziemy po jej instalacji w grze?

Assassin's Creed: Odyssey z fabularnym DLC. Bezpłatna aktualizacja wprowadza nowe misje

Posiadacze PC-tów ucieszą się przede wszystkim ze zdjęciu blokady płynności fizyki ubrań na 30 FPS-ach. Po instalacji łatki, limit został zdjęty i fizyka będzie skalowała się prawidłowo z mocniejszymi maszynami. Poprawiono także stabilność i płynność gry gdy ją zminimalizujemy.

Jeśli chodzi o nowości, to podniesiono maksymalny poziom postaci do 70, poprawiono także wypadające przedmioty i nagrody z zadań. Te będą starały się dostosować lepiej do naszego stylu i ekwipunku z którego korzystamy. Poprawiono też wiele zadań fabularnych, które mogły wyrzucić błędy i uniemożliwić ich ukończenie.

W grze pojawił się także system transmogryfikacji przedmiotów. Możemy dzięki niemu zmieniać wygląd, ale zachowamy oryginalne statystyki przedmiotu.

Rozbudowano także informacje na ekranie najemników, pokazując dokładniej jakich benefitów możemy się spodziewać. Rozbudowano funkcję robienia zdjęć, dodając nowe opcje:

  • Kontrast
  • Opcję mgły i bloom
  • Zwiększono kąt przechylenia do 90 stopni
  • Poprawiono działanie autofocusa
  • Dodano opcję podglądu usuwając interfejs

Co ciekawe, w menu gry znajdziemy także opcję, która zwiększy nam otrzymywane punkty doświadczenia oraz drachmy. W sam raz dla ludzi, których męczy grind.

Poza tym, gra doczekała się pokaźnej liczby poprawek. Pełną listę znajdziecie na stronie Ubisoftu.

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey pc playstation 4 ubisoft xbox one

Nie przegap