SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2018 17:28
Fortnite z niesłusznymi banami. Epic Games przeprasza i rozdaje prezenty
6033V

Fortnite z niezasłużonymi banami. Epic Games przeprasza i rozdaje prezenty

Epic Games przyznaje się do błędu. Firma zbanowała niektórych graczy bez powodu, więc teraz zdecydowano się przywrócić klientów na serwery i poszkodowani otrzymują od deweloperów mały prezent.

W każdej sieciowej produkcji, która osiągnęła sukces pojawiają się oszuści. Gracze próbują wykorzystać błędy gry, czy też nierozwagę deweloperów i zapewnić sobie przewagę nad innymi zawodnikami na serwerach.

Fortnite z aktualizacją 6.30. Tryb Starcie na Żarcie i inne nowości

Nie inaczej jest w przypadku Fortnite. Epic Games zdecydowało się w ostatnim czasie usunąć z serwerów wielu klientów, którzy zdaniem twórców naruszyli regulamin zdrowej rywalizacji, jednak firma w tym wypadku popełniła błąd.

Autorzy na szczęście nie chowają głowy w piasek, a potrafią uderzyć się w pierś, przeprosić graczy i zaprosić śmiałków do zabawy. Deweloperzy w ramach przeprosin oferują klientom 2000 B-Dolców – jeśli złapaliście niezasłużonego bana, to powita Was poniższa wiadomość.

Jest to na pewno pozytywna informacja dla graczy, którzy nie muszą tworzyć nowych postaci, płacić ponownie za skórki, a mogą biegać po serwerach i nawet otrzymają od autorów mały upominek.

Źródło: Twitter

Tagi: ban Epic Games Fortnite Gearbox Software