Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 20:56
Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. CD Projekt RED opowiada o dubbingu
955V

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. CD Projekt RED przybliża prace nad dubbingiem

CD Projekt RED wpadł na ciekawy pomysł. Twórcy growych przygód Wiedźmina postanowili przybliżyć graczom proces powstawania dubbingu do Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. To kawał porządnego materiału przepełnionego ciekawymi informacjami.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści została dopieszczona przez deweloperów, którzy zadbali o pełną lokalizację. Twórcy przygotowali nie tylko polskie napisy, ale zatrudnili do pracy kilku aktorów i w trakcie rozgrywki możemy z przyjemnością wsłuchiwać się w dialogi.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści – recenzja gry. Wiedźmin to nie tylko Geralt

CD Projekt RED już wcześniej udowodnił, że potrafi świetnie dobrać aktorów do poszczególnych ról i tym razem nie jest inaczej. Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści błyszczy pod względem lokalizacji i postacie po prostu słucha się z przyjemnością.

Twórcy postanowili dokładnie przedstawić proces lokalizacji – tutaj sporo ciekawostek zdradza Mikołaj Szwed nazwany „szefem lokalizacji”, który odpowiada za cały przebieg przygotowania dubbingu. W materiale swoimi wrażeniami z pracy przy grze podzieliła się również Paulina Holtz – jest to aktorka, którą możecie kojarzyć z między innymi „Klanu” - kobieta wciela się w główną bohaterkę. W grze słyszymy również Kazimierza Kaczora – aktora raczej nie trzeba przedstawiać, ponieważ mężczyzna miał okazję występować w wielu znanych i cenionych polskich filmach.

To naprawdę przyjemny materiał, który powinien zainteresować szerokie grono odbiorców, ponieważ CD Projekt RED pozwala poznać spore ciekawostki z prac nad produkcją, która została ciepło przyjęta przez graczy oraz dziennikarzy.

Maciej, dzięki za link!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: CD Projekt RED dubbing Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Nie przegap