Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2018 15:22
Spider-Man: Turf Wars na zwiastunie. Sony pokazuje nowe kostiumy Pająka
1656V

Spider-Man: Turf Wars na zwiastunie. Sony pokazuje nowe kostiumy Pająka

Miłośnicy Spider-Mana mogą szykować się na kolejną przygodę. Sony właśnie opublikowało materiał promujący drugi, fabularny dodatek, który zapowiada walkę z Hammerheadem. Możemy również spojrzeć na nowe kostiumy.

Insomniac Games już 20 listopada zaoferuje graczom Spider-Man: Turf Wars. Jest to drugi z trzech fabularnych dodatków przygotowanych dla ostatniej przygody Człowieka-Pająka. W grudniu odbędzie się premiera ostatniej, dodatkowej historii.

Czarny Piątek. Sony przekonuje, że lepiej zostać w domu w nowej reklamie PS4

Hammerhead jest głównym antagonistą w Spider-Man: Turf Wars. Mężczyzna z charakterystyczną głową wykorzystywaną jako śmiercionośna broń, to znany przeciwnik Parkera, który postanowił wykorzystać nieuwagę władz Nowego Jorku i zgarnął broń należącą do Sable International.

Standardowo w produkcji pojawią się również trzy nowe kostiumy – Spider-Man wskoczy w Spider-Clan Suit, Spider-Armour MK I oraz Iron Spider Armor. W sumie każdy strój wygląda świetnie i jestem pewien, że gracze chętnie wskoczą w nowe wdzianka i następnie będą eksplorować Nowy Jork.

Na deser otrzymaliśmy małą prezentację rozszerzenia – Insomniac Games na szczęście nie pokazuje za wiele, ale mamy okazję spojrzeć na między innymi przeciwnika Pająka oraz otrzymujemy skromny wstęp do fabuły.

Spider-Man

Tagi: Insomniac Games które nie śpi Marvel’s Spider-Man: Miasto Marvel’s Spider-Man: The Heist Sony Computer Entertainment Sony Interactive Entertainment (SIE) Spider-Man (2018)

Nie przegap