Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2018 16:46
Sunset Overdrive na PC. Data premiery, cena oraz zawartość na Amazonie
685V

Sunset Overdrive na PC. Data premiery, cena oraz zawartość na Amazonie

Microsoft nie zdążył zaprezentować Sunset Overdrive w wersji na komputery osobiste. Amazon wrzucił grę do swojego katalogu i prezentuje wszystkie szczegóły. Premiera odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Sunset Overdrive dotychczas trafił wyłącznie na Xboksa One. Jest to jedna z nielicznych gier przygotowywanych na zlecenie Microsoftu, która wciąż nie trafiła na komputery osobiste. Sytuacja zmieni się już wkrótce.

Xbox X018 podsumowanie. Wszystkie wiadomości, ocena redakcji i ankieta

Amazon informuje – Sunset Overdrive zadebiutuje na PC już 16 listopada. Gracze muszą w tym wypadku przygotować 19,99 dolarów, czyli gra powinna być dostępna za około 76 zł. W pudełku pojawią się znane dodatki – The Mystery of Mooil Rig, Dawn of the Rise of the Fallen Machines oraz Weapons Pack. Wcześniej za same rozszerzenia musieliśmy przygotować blisko 90 zł.

Na pudełku Sunset Overdrive PC pojawiają się trzy firmy: Insomniac Games (twórcy gry), Microsoft Studios (wydawca oryginału) oraz THQ Nordic (wydawca wersji na komputery). Jak wiadomo to Microsoft posiada prawa do marki.

Pewnie w przeciągu kilku najbliższych dni (godzin?) pojawi się oficjalny zwiastun od THQ Nordic. Plotki o nowej wersji Sunset Overdrive pojawiają się od kilku tygodni – grę oceniło już między innymi ESRB, jednak wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnej prezentacji. Mogliśmy oczekiwać, że Microsoft znajdzie czas na pokazanie tytułu podczas Xbox X018, ale niestety nie doczekaliśmy się pokazu.

Tagi: Insomniac Games Microsoft Game Studios Sunset Overdrive

Nie przegap