Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 15:06
Battlefield 5 na premierowym zwiastunie. DICE zaprasza do gry
943V

Battlefield 5 na premierowym zwiastunie. DICE zaprasza do gry

Szwedzkie studio opublikowało premierowy zwiastun Battlefield V, na którym nie brakuje wybuchowych scen. Twórcy prezentują tytuł i zapraszają pierwszych śmiałków do rywalizacji na serwerach.

Oficjalna premiera Battlefield V odbędzie się 20 listopada, ale DICE postanowiło wykorzystać usługi Electronic Arts, by zapewnić wcześniejszy dostęp do produkcji niektórym graczom. Tytuł jest już dostępny na Xboksach One (EA Access) oraz PC (Origin Access Premier).

Battlefield 5 ulepszony na premierę. Pierwsi gracze już strzelają

W rezultacie na kilka dni przed debiutem możemy spojrzeć na premierowy zwiastun, który podsumowuje kampanię marketingową i zaprasza kolejnych graczy do wypróbowania tytułu DICE.

Wczoraj pojawiły się pierwsze opinie dotyczące Battlefield V, które zwiastują kawał dobrego strzelania – gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 85% i choć kampania fabularna nie trzyma poziomu, to już trudno narzekać na system strzelania oferowany przez szwedzkie studio.

Battlefield V otrzyma przynajmniej dwuletnie wsparcie. Autorzy systematycznie będą publikować nową zawartość i gracze za darmo pobiorą tryby, mapy, frakcje, czy też bronie. Twórcy zrezygnowali z Przepustki Premium.

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts trailer zwiastun

Nie przegap