Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 09:58
Berlińskie psy od Netflix. Zwiastun pokazuje niemiecki thriller
621V

Berlińskie psy od Netflix. Zwiastun pokazuje niemiecki thriller

Niemiecki oddział Netflixa zdecydował się poruszyć bardzo interesujący temat. Platforma przedstawi napięcie w Berlinie, które wybucha po zabójstwie jednego z czołowych piłkarzy.

Jeśli interesujecie się tematem piłki nożnej, to na pewno kojarzycie ostatnią aferę związaną z niemiecką reprezentacją. Dwóch piłkarzy poparło prezydenta Turcji pokazując się z koszulkami „Mój prezydent” i to wydarzenie otworzyło wielką debatę polityczno-społeczną w Niemczech.

Kingdom na zwiastunie. Netflix pokazuje zombie w czasach samurajów

Konflikt niemiecko-turecki jest bardzo znany i Netflix może wkrótce znaleźć się w samym sercu tego sporu. Platforma pewnie rozpoczęła tworzenie serialu przed wspomnianymi wydarzeniami, jednak trudno nie dostrzec pewnych nawiązań.

„„Dogs of Berlin” to historia dwóch bardzo różnych od siebie detektywów pracujących w berlińskiej policji, którzy wbrew własnej woli zostają partnerami. Los rzuca ich w sam środek wojny z półświatkiem niemieckiej stolicy. W jej trakcie muszą zmierzyć się ze swoimi słabościami i zdecydować, po której stronie tak naprawdę walczą.”

Powyższymi słowami platforma zapowiada „Berlińskie psy” i serial będzie dostępny na Netflixie od 7 grudnia. Będzie to podobno „brutalna, mroczna i mocna” opowieść, która została podzielona na dziesięć odcinków.

Jest to drugi serial Netflixa z Niemiec – pierwszy to oczywiście fantastyczny „Dark”.

Tagi: berlińskie psy Netflix serial trailer zwiastun

Nie przegap