Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 09:51
Kingdom na zwiastunie. Netflix pokazuje zombie w czasach samurajów
2101V

Kingdom na zwiastunie. Netflix pokazuje zombie w czasach samurajów

Netflix opublikował pierwszy materiał promujący serial „Kingdom”, o którym w swoim czasie było bardzo głośno. Twórcy przekroczyli budżet, a na planie opowieści doszło do tragedii.

25 stycznia odbędzie się premiera serialu „Kingdom”. Netflix potwierdził, że w lutym przyszłego roku rozpocznie się przygotowanie drugiej opowieści. Platforma ma wielkie plany na kontynuowanie historii.

1983 na zwiastunie! Netflix pokazuje polski serial

O serialu „Kingdom” jeszcze przed pierwszą prezentacją było bardzo głośno z dwóch powodów – twórcy przekroczyli dostępny budżet (każdy odcinek kosztował ponad 1,78 mln dolarów), a podczas produkcji zmarł jeden z pracowników zespołu artystycznego. Problemem w tym wypadku miało okazać się przepracowanie i bardzo długie godziny pracy.

Produkcja oczywiście powstała, więc możemy dzisiaj spojrzeć na pierwszy materiał - „Kingdom” porusza bardzo ciekawy temat, ponieważ historia przedstawi tajemniczą chorobę:

„Zmarły król wraca do żywych i po świecie roznosi się tajemnicza choroba. Odważny książe musi teraz stawić czoła nowym wrogom, aby pokonać zło i uratować swój lud.”

Pierwszy materiał może zainteresować szerokie grono odbiorców. Na uwagę na pewno zasługuje jakość przygotowanych scen, więc jeśli fabuła będzie trzymać poziom, to przygoda może okazać się sporą ciekawostką.

Tagi: kingdom netflix trailer zwiastun