Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 15:56
Obsidian Entertainment wkrótce zostanie ogłoszone jako nowy zespół Microsoftu? Rare publikuje „zajawkę”
1024V

Obsidian Entertainment wkrótce zostanie ogłoszone jako nowy zespół Microsoftu? Rare publikuje „zajawkę”

W sobotę będziemy świadkami Xbox X018, czyli imprezy Microsoftu, na której nie zabraknie dużych ogłoszeń. Jednym z nich będzie podobno dołączenie do rodziny amerykańskiej korporacji Obsidian Entertainment.

Plotki dotyczące dołączenia Obsidian Entertainment do Microsoftu pojawiają się od kilku miesięcy, jednak konkretna prezentacja powinna nadejść już w sobotę. Dość niespodziewanie do dyskusji na ten temat wkroczyło Rare.

Obsidian Entertainment w rodzinie Microsoftu? Studio ma zostać znacząco powiększone

Microsoft potwierdził ważne ogłoszenie dotyczące Sea of Thieves – informacje o przyszłości gry zostaną opublikowane na wspomnianej imprezie. Twórcy pirackiej przygody postanowili podgrzać atmosferę i deweloperzy opublikowali zajawkę.

Rare informuje – każdy widz oglądający X018 otrzyma za darmo „bębny i lunetę Obsidian”. Nazwa nie pojawia się tutaj oczywiście przez przypadek. Część graczy widzi w tym wypadku ciekawy sposób na potwierdzenie wszystkich plotek, inni uważają, że Rare bawi się z fanami, a Obsidian Entertainment nie dołączy do Microsoftu.

Trudno nie docenić pomysłu... Rare potrafi wsadzić kij w mrowisko i patrzeć jak świat płonie. To jak – Microsoft w weekend poszerzy swój zespół o Obsidian?

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft Microsoft Game Studios Obsidian Entertainment Rare Sea of Thieves

Nie przegap