Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 15:45
Mass Effect 4 to tylko kwestia czasu? BioWare pamięta o uniwersum
2229V

Mass Effect 4 to tylko kwestia czasu? BioWare pamięta o uniwersum

BioWare skupia się teraz na dopracowaniu Anthem. Nowa marka znanego studia zadebiutuje na początku 2019 roku, ale twórcy wciąż nie zapominają o serii Mass Effect. Casey Hudson wypowiedział znaczące słowa.

Studio odpowiedzialne za Mass Effect powinno właśnie kończyć prace nad Anthem. Gra trafi na rynek 22 lutego, więc pewnie część deweloperów planuje już kolejne ruchy BioWare.

Mass Effect: Andromeda ulepszony dla Xbox One X. Gra w promocji

Jedną z takich osób jest Casey Hudson – Kanadyjczyk pracował nad trzema pierwszymi produkcjami z serii Mass Effect, następnie w 2015 roku dołączył do Microsoftu, by w połowie 2017 roku powrócić do BioWare.

W swoim czasie pojawiło się w Sieci sporo plotek, według których Hudson powrócił do BioWare, aby właśnie zająć się nowym Mass Effectem, ale aktualnie całe studio skupia się na nowej marce – Anthem jest teraz priorytetem.

Mimo to Hudson w najnowszym materiale opublikowanym z okazji N7 Day mówi znaczące słowa:

„Codziennie wchodzę do studia i marze o tym, jaki będzie następny Mass Effect”.

W podobnym tonie na Twitterze wypowiedział się Michael Gamble – jeden z producentów wspomina o wyjątkowej przyszłości:

„Szczęśliwego N7Day dla wszystkich! Kocham tę serię i przez te wszystkie lata wspólnie z fanami rozwinęliśmy się z tą marką. Ciągle mamy do opowiedzenia nowe historie w tym uniwersum... przyszłość rysuje się w świetlanych barwach.”

Pozostaje nam tylko czekać...

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts Mass Effect