Stwórz "jedenastkę" marzeń w grze Football Manager - wygraj wyjazd do Londynu i grę FM 2019. Czekamy do 16.59

Konkurs
2161V
Stwórz "jedenastkę" marzeń w grze Football Manager - wygraj wyjazd do Londynu i grę FM 2019. Czekamy do 16.59
redakcja | 15.11.2018, 09:00

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do konkursu Zagraj w FM 2019 Copa Manageria, w którym do zgarnięcia jest 10 kopii gry Football Manager 2019, a na zwycięzcę oprócz gry czeka wyjazd do Londynu na turniej Copa Manageria, gdzie jako reprezentant Polski zmierzy się z najlepszymi graczami Football Managera. 

Aktualizacja: Miło nam poinformować, że główną nagrodę w postaci wyjazdu na turniej Copa Manageria wygrał Krzysztof Pilarczyk. W pierwszej połowie grudnia spodziewajcie się relacji z wyjazdu naszego reprezentanta. 

Pozostała wyróżniona dziewiątka:

Z wpisów na PPE

  • Gobak 
  • lyjakk
  • Viique

Z wpisów w poście na Facebooku

  • Maniek Błaszczyk
  • Filip Bohdanowicz
  • Tomasz Bojanowski
  • Karol Cłapa
  • Marcin Kwiatos
  • Gosia Marcinkowska

Każdy gracz, który próbował swoich sił w Football Managerze, wie, jak ważny jest wybór odpowiedniego składu, który ma zapewnić nam sukcesy i chwałę na wirtualnych boiskach. Przez lata każda z odsłon Football Managera miała swoje legendy, każdy z nas, wirtualnych menedżerów, miał swoich ulubieńców, których kupował, aby zbudować najlepszą "jedenastkę".

I tego właśnie dotyczy konkurs FM 2019 Copa Manageria, w którym Wasze zadanie polega na stworzeniu swojej wymarzonej "jedenastki". Jak to wygląda w praktyce?

1. Stwórz w dowolnym trybie jednej z edycji gry Football Manager z roku 2019, 2018, 2017, 2016 lub 2015 swoją wymarzoną "jedenastkę".

2. Napisz uzasadnienie swojego wyboru - dlaczego właśnie tych zawodników wybrałeś. Uzasadnienie wraz ze screenem ustawienia wymarzonej "jedenastki" opublikuj w komentarzach do tego newsa lub na naszym profilu facebookowym w wyznaczonym do tego poście konkursowym. Uzasadnienie może mieć dowolną formę - można opisać każdego zawodnika z osobna, ogólnie cały skład, może to być najzwyklejszy tekst, a równie dobrze poemat miłosny ;). Liczy się, aby było jak najciekawiej. 

3. O tym, kto trafi do finałowej dziesiątki nagrodzonych osób, zdecyduje jury. Głównym kryterium jest forma uzasadnienia swojego wyboru - jury wybierze najciekawsze, w swojej opinii, opisy. 

O czym warto wiedzieć?

1. Konkurs skierowany jest do pełnoletnich graczy.

2. Konkurs skierowany jest do zaawansowanych graczy, którzy znają serię Football Manager (główna nagroda to wyjazd do Londynu na Copa Manageria 2019, gdzie reprezentant naszego kraju zmierzy się reprezentantami innych państw). 

3. Każda z osób, która trafi do finałowej dziesiątki nagrodzona zostanie grą Football Manager 2019. Najlepszy z najlepszych wyjedzie do Londynu na Copa Manageria 2019. 

4. Turniej finałowy w Londynie odbędzie się w dniach 1-2 grudnia. 

5. Zgłoszeń można przysłać dowolną ilość - jeżeli chcecie, możecie przygotować kilka wymarzonych "jedenastek" i każdą opisać osobno.

6. Decydując się na publikację komentarza, Uczestnik akceptuje regulamin konkursu

7. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada (czwartek) do 16.59. 

Przydatne linki:

1. Więcej o grze Football Manager 2019

2. Regulamin konkursu

Zapraszamy do zabawy - komentarze czekają. Wrzucajcie screeny ze swoją "jedenastką" marzeń i opisujcie, dlaczego właśnie tych zawodników wybraliście. 

Źródło: własne

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper