SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 10:51
Black Desert dostępny na Xbox One. Beta dla wszystkich
1341V

Black Desert dostępny na Xbox One. Beta dla wszystkich

Wielki MMORPG od Pearl Abyss jest dostępny do wypróbowania na Xboksie One. Gra wykorzystuje moc najpotężniejszej konsoli i twórcy zapraszają do sprawdzenia sześciu klas postaci.

Koreańska produkcja w swoim czasie zebrała mnóstwo pochwał od graczy na komputerach osobistych. Zainteresowani chwalili między innymi ogromny świat, piękną oprawę, system rozwoju postaci, dobrze ułożone systemy, czy też mnóstwo zawartości.

Wymień PlayStation 3 lub Xbox 360 na zniżkę na Xbox One X. Microsoft zachęca do „nowej generacji”

Beta Black Desert jest dostępna w sklepie Microsoftu. Gracze muszą pobrać 23,65GB i autorzy zadbali o wykorzystanie mocy Xboksa One X. Posiadacze potężniejszej konsoli mogą liczyć na rozgrywkę z 4K Ultra HD z wykorzystaniem HDR-u. Podczas testów możemy wypróbować sześć klas postaci (Berzerker, Ranger, Sorceress, Warrior, Witch i Wizard), a deweloperzy zapowiadają, że to dopiero początek atrakcji przygotowanych dla posiadaczy Xboksów One.

Studio ma spore plany związane z otwartą betą – gracze mogą liczyć nawet na specjalne wydarzenia, a w trakcie bety zdobędziemy maksymalnie 40 poziom bohatera

Testy zostaną zakończone 12 listopada. Pliki znajdziecie tutaj.

Źródło: https://wccftech.com/black-desert-beta-out-now-xbox-one/

Tagi: Black Desert Daum Game Pearl Abyss