Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 13:32
Wymień PlayStation 3 lub Xbox 360 na zniżkę na Xbox One X. Microsoft zachęca do „nowej generacji”
9205V

Wymień PlayStation 3 lub Xbox 360 na zniżkę na Xbox One X. Microsoft zachęca do „nowej generacji”

Microsoft rozpoczął kolejną promocję zachęcającą polskich graczy do sięgnięcia po Xboksa One X. Urządzenie możemy kupić w mniejszej cenie, gdy przyniesiemy do sklepu PlayStation 3 lub Xboksa 360.

To nie pierwsza oferta zachęcająca graczy do sięgnięcia po Xboksa One X. Microsoft w sumie systematycznie prezentuje nowe promocje, które mają skłonić klientów do aktualnie najpotężniejszej konsoli dostępnej na rynku.

PES 2019 i PUBG za darmo na Xbox One

„Wymień STARE NA NOWE” to nowa promocja, która ma skłonić graczy do „nowej generacji”. Zainteresowani mogą wpaść do jednego z marketów i wymienić PlayStation 3 lub Xboksa 360 na zniżkę – w tym wypadku zaoszczędzicie 250 zł.

Czy warto? W ofercie pojawia się jeszcze „wabik”, ponieważ firma dorzuca do promocji kontroler do Xboksa One, więc w rezultacie otrzymujecie 250 zł + dodatkowy pad. Niektórzy mogą pewnie zgarnąć więcej za działającego przykładowo PlayStation 3, jednak musicie pamiętać, że oferta nie jest skierowana dla każdego – pewnie znajdą się chętni, którzy nie będą zmuszeni szukać klienta na PS3, a wszystkie formalności dokonają w sklepie.

Oferta obowiązuje do 22 listopada, a wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Xbox One X na PS3X360

Tagi: Microsoft promocja xbox one x