SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 10:23
Red Dead Online wystartuje pod koniec miesiąca. Rockstar dopracowuje rozgrywkę sieciową do RDR 2
3952V

Red Dead Online wystartuje pod koniec miesiąca. Rockstar dopracowuje rozgrywkę sieciową do RDR 2

Red Dead Redemption 2 oferuje wielogodzinną opowieść przepełnioną jazdą na koniu, ale nie możemy zapomnieć o drugim trybie. Rockstar kończy prace nad Red Dead Online i dodatkowy wariant zabawy trafi do pierwszych zainteresowanych pod koniec miesiąca.

Take-Two świętuje sukces Red Dead Redemption 2, ale głodni inwestorzy chcą więcej. Właśnie z tego powodu na spotkaniu z akcjonariuszami zostały przedstawione kolejne informacje dotyczące Red Dead Online.

Red Dead Redemption 2 z fantastycznym wynikiem. Take-Two chwali się sprzedanymi pudełkami

Rockstar nie zdecydowało się na światową premierę Red Dead Redemption 2 wraz z trybem Red Dead Online, ponieważ autorzy potrzebowali czasu na dopracowanie rozgrywki sieciowej. Twórcy jeszcze przed debiutem informowali o opóźnieniu i potwierdzili rozpoczęcie zmagań od testów.

Beta Red Dead Online rozpocznie się „pod koniec miesiąca” - tę informację potwierdził Strauss Zelnick, który aktualnie nie mógł przedstawić dokładnych prognoz dotyczących wyników RDO, jednak firma wierzy w sukces propozycji.

Szef Take-Two wspomniał również o założeniach rozgrywki – Red Dead Online zapewni ewolucję rywalizacji znanej z Red Dead Redemption:

„Red Dead Online jest ewolucją klasycznego doświadczenia sieciowego z oryginalnego Red Dead Redemption, łącząc narrację z rywalizacją i kooperacją zapewniając nowy rodzaj rozrywki.”

Zelnick zaznaczył, że Red Dead Online można grać w pojedynkę – podczas rozgrywki trafimy do świata z Red Dead Redemption 2, a klienci mogą liczyć na stałe aktualizacje. Sieciowy wariant będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy RDR 2 na PlayStation 4 i Xboksach One.

Źródło: https://www.vg247.com/2018/11/08/red-dead-online-beta-release-towards-end-month/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two