SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 14:58
Battlefield 5. Recenzje zapowiadają świetne multi i nierówną kampanię
3257V

Battlefield 5. Recenzje zapowiadają świetne multi i nierówną kampanię - gra dostępna

Wybrane redakcje zostały zaproszone na sprawdzenie Battlefield V podczas specjalnego wydarzenia. W rezultacie już dzisiaj poznaliśmy sporo opinii dotyczących produkcji, a nawet możemy spojrzeć na świeże fragmenty rozgrywki.

Battlefield V zadebiutuje na rynku 20 listopada, ale pierwsi gracze mogą sprawdzić tytuł już w najbliższy piątek – gra EA będzie dostępna w Origin Access Premier (pełna wersja) oraz EA Access (wycinek).

Battlefield 5. Zwiastun pokazuje wszystkie mapy dostępne na premierę

Nie musimy czekać nawet do końca tygodnia, by poznać pierwsze opinie dotyczące Battlefield V. Gra DICE oferuje podobno świetny system strzelania, który został ponownie dopieszczony przez genialny dźwięk oraz mocne tryby – sporo pochwał zbierają szczególnie Wielkie Operacje. Wśród pozytywnych opinii znajdziecie ciekawe i dobrze zaprojektowane mapy, system personalizacji żołnierza, gameplay nastawiony na zmagania drużynowe, czy też wielkie plany po premierze – deweloperzy obiecują dwa lata bezpłatnych aktualizacji.

Co się w tej sytuacji nie udało? Okazuje się, że kampania nie trzyma odpowiedniego poziomu, a w dodatku jest przepełniona historycznymi nieścisłościami. Autorom nie udało się również uniknąć błędów, które zaburzają immersję.

Należy na pewno zaznaczyć, że aktualnie tylko nieliczne (zaproszone) redakcje opublikowały swoje teksty, a nawet w niektórych recenzjach nie pojawia się ostateczna ocena – część dziennikarzy chce sprawdzić grę w domowych warunkach.

Battlefield V pierwsze recenzje (średnia 84%): 

  • 91% - Hobby Consolas
  • 90% - PCGamesN
  • 85% - JeuxActu
  • 80% - CGMagazine
  • 80% - Gameblogfr

[Aktualizacja #1]

DICE zrobiło niespodziankę i gra działa w Origin Access Premier i EA Access.

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts patch