Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2018 17:30
Battlefield 5. Zwiastun pokazuje wszystkie mapy dostępne na premierę
1466V

Battlefield 5. Zwiastun pokazuje wszystkie mapy dostępne na premierę

Szwedzkie studio przygotowuje graczy na zbliżające się atrakcje. DICE ujawniło materiał prezentujący wszystkie mapy, które będą dostępne w Battlefield 5 od dnia premiery. Zainteresowani pobiegają po ośmiu lokacjach.

Battlefield 5 trafi na półki sklepowe 21 listopada, jednak będzie to dopiero początek pracy dla deweloperów odpowiedzialnych za tę markę. Twórcy zamierzają rozwijać grę przez wiele miesięcy po premierze.

Battlefield 5 z polską lokalizacją. EA pozwala posłuchać głosów profesjonalistów oraz fanów

Od końcówki listopada otrzymamy dostęp do ośmiu zróżnicowanych lokacji. Pobiegamy po zniszczonym lotnisku, sprawdzimy ogromny, most, wyruszymy na wielką, francuską polanę, powalimy Rotterdam, czy też trafimy na ośnieżone tereny.

Mapy stworzone dla Battlefield V zabiorą was na niezbadane areny zmagań II wojny światowej, gdzie wraz z oddziałem, w niesamowitych starciach wieloosobowych, stawicie czoła wrogom. Dowiedzcie się więcej o polach bitwy we Francji, Holandii, Norwegii i Afryce Północnej

Na załączonym materiale mapy wyglądają naprawdę nieźle, ale oczywiście w tym wypadku ich jakość zweryfikujemy dopiero po premierze – pierwsi gracze otrzymają dostęp do tytułu już 9 listopada.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts