Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 09:22
PES 2019 i PUBG za darmo na Xbox One
4314V

PES 2019 i PUBG za darmo na Xbox One

Limitowana oferta, czasowa promocja lub prezent od Microsoftu? Trudno powiedzieć, ale Pro Evolution Soccer 2019 i Playerunknown's Battlegrounds są właśnie dostępne za darmo na Xbox One.

Od czasu do czasu Microsoft potrafi nas zaskoczyć świetną promocją, ale dwie duże gry za darmo? Nie będziemy aktualnie narzekać, jednak ostrzegam – może to być wyłącznie czasowa promocja, ponieważ aktualnie Amerykanie nie tłumaczą zamieszania.

Xbox X018 z konkretnymi przeciekami. Microsoft szykuje kilka głośnych zapowiedzi

Pro Evolution Soccer 2019 i Playerunknown's Battlegrounds możecie pobrać za darmo. Gry są dostępne pod poniższymi odnośnikami – musicie zalogować się na witrynę Microsoftu, następnie dodać tytuły do swojej biblioteki, a dopiero w kolejnym kroku otrzymacie możliwość pobrania produkcji na konsolę.

Gry za darmo:

Tak jak zaznaczyłem powyżej – może to być wyłącznie błąd lub weekendowa promocja, jednak warto wrzucić pozycje do cyfrowej biblioteki.

Interesująco wygląda dopisek znajdujący się na karcie PUBG-a: „Full Product Release free for a limited time” - może Microsoft szykuje dla nas niespodziankę z okazji zbliżającego się Xbox X018, jednak ktoś za szybko aktywował ofertę? Warto pamiętać, że podczas sobotniej konferencji jedno z dużych ogłoszeń będzie związane właśnie z tym przedstawicielem gatunku Battle Royale.

Wombot, dzięki za linki!

[Aktualizacja #1]

Microsoft potwierdził jeden ze scenariuszy - jest to wyłącznie bezpłatny weekend.

Tagi: pes 2019 PlayerUnknown's Battlegrounds pro evolution soccer 2019 pubg xbox one