Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 11:34
Bloodborne 2 w Deracine. From Software bawi się z fanami
2711V

Bloodborne 2 w Deracine. From Software bawi się z fanami

From Software w przyszłości na pewno przedstawi Bloodborne 2. Możemy się spodziewać, że gra nadejdzie dopiero na PlayStation 5, ale deweloperzy wciąż nie pozwalają nam zapomnieć o tej marce.

Deracine to najnowsza produkcja From Software przygotowana z myślą o PlayStation VR – deweloperzy korzystali z pomocy SIE Japan Studio do stworzenia gry. Tytuł zebrał opinie na poziomie 66%.

Deracine - recenzja gry. Uwierz w ducha

Główny oddział From Software skupia się teraz nad Sekiro: Shadows Die Twice, ale możemy mieć pewność, że autorzy nie zapominają o Bloodborne. We wspomnianym Deracine pojawił się bardzo interesujący Easter Egg.

Gracze mogą natrafić na lalkę nazwaną „Fiona Doll”, która wykonuje gest „Make Contact” - sympatykom Bloodborne nie muszę na pewno tłumaczyć powiązania z poprzednim tytułem From Software.

Interesująco również przedstawia się opis wspomnianego przedmiotu, który informuje o „niedokończonej opowieści”. Fani dzieł From Software nie potrzebują więcej, jednak w tym wypadku musimy uzbroić się w sporo cierpliwości.

Jak wiadomo marka Bloodborne należy do Sony, więc włodarze korporacji mogli zdecydować się na zaprezentowanie tytułu dopiero na PlayStation 5 – byłby to na pewno jeden z system sellerów, ponieważ pierwsza część zebrała mnóstwo pochwał.

Bloodborne 2 Fiona Doll

Źródło: https://gamingbolt.com/bloodborne-2-possibly-teased-in-deracine-easter-egg

Tagi: Bloodborne deracine From Software SCE