Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 15:39
Ballada o Busterze Scruggsie na nowym zwiastunie. Netflix pokazuje swój Dziki Zachód
1726V

Ballada o Busterze Scruggsie na nowym zwiastunie. Netflix pokazuje swój Dziki Zachód

Jedną z perełek Netflix na listopad jest „Ballada o Busterze Scruggsie” i właśnie otrzymaliśmy nowy materiał promujący projekt. Platforma chwali się recenzjami, zachęca do wizyty w kinach i potwierdza ostateczną datę premiery.

Nie możemy narzekać na brak ciekawych seriali w listopadzie na Netflix i widzowie powinni przygotowywać się na „Balladę o Busterze Scruggsie”. Film będzie dostępny w wybranych kinach 8 listopada, a 16 listopada widzowie zobaczą go we własnych domach.

Netflix listopad. 1983, Narcos, House of Cards i więcej! Mocne seriale z polską perełką

Za „Balladę o Busterze Scruggsie” odpowiadają Joel i Ethan Coen, którzy właśnie za pomocą tej historii chcą przedstawić „westernową antologię”. Twórcy przygotowali sześć różnych opowieści i za ich pomocą mamy wsiąknąć w sam środek Dzikiego Zachodu.

„Ballada o Busterze Scruggsie” to film genialnych braci Coen stanowiący antologię sześciu westernowych opowieści. Każda z nich zawiera oddzielną historię rozgrywającą się na amerykańskim Dzikim Zachodzie.”

Odnoszę wrażenie, że miłośnicy najnowszego hitu Rockstar nie będą specjalnie narzekać. Pierwsze opinie na temat „Ballady o Busterze Scruggsie” są bardzo pozytywne, więc możliwe, że wkrótce otrzymamy kolejną perełkę.

Tagi: ballada o busterze scruggsie Netflix trailer zwiastun

Nie przegap