Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 15:14
WarCraft 3 Reforged porównany z oryginałem. Blizzard nie zawodzi oddanych fanów WarCrafta
4195V

WarCraft 3 Reforged porównany z oryginałem. Blizzard nie zawodzi oddanych fanów WarCrafta

Sympatycy WarCrafta nie mogą narzekać na ogłoszenia z Blizzconu. Nie otrzymaliśmy zapowiedzi nowej odsłony, ale WarCraft 3 Reforged na każdym kroku wygląda naprawdę dobrze. Zobaczcie najnowsze porównanie, które pokazuje pracę włożoną w odświeżoną edycję.

WarCraft 3 Reforged trafi na komputery osobiste w przyszłym roku. Gra zapewni mnóstwo ulepszeń względem oryginału, a jednocześnie Blizzard pozwoli na wspólną rozgrywkę posiadaczom nowej i starej wersji.

WarCraft 3 Reforged kompatybilny z oryginalną wersją i ważne zmiany. Gameplay pokazuje odnowioną rozgrywkę

Koncepcję Blizzarda najlepiej prezentuje poniższy film. Twórcy nie tylko zajęli się odświeżeniem lokacji, czy też jednostek, ale zadbali nawet o nowe przerywniki, które wyglądają znacznie lepiej od „gadających głów”.

Deweloperzy przygotują nowy wygląd każdego bohatera oraz każdej postaci – pod koniec filmu zobaczycie kilka porównań i trudno nie docenić ekipy zajmującej się WarCraft 3 Reforged. Od premiery The Frozen Throne minęło już sporo czasu, jednak dobrze, że akurat tym razem studio nie zdecydowało się na proste podciągnięcie oprawy, a faktycznie otrzymamy pełne odświeżenie.

WarCraft 3 Reforged będzie zawierać pełną kampanię (podstawka + dodatek) oraz tryb sieciowy. Autorzy zapewnią również możliwość rozgrywki w mini-gry przygotowywane przez społeczność.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment porównanie WarCraft 3 Reforged