Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 08:00
WarCraft 3 Reforged kompatybilny z oryginalną wersją i ważne zmiany. Gameplay pokazuje odnowioną rozgrywkę
2751V

WarCraft 3 Reforged kompatybilny z oryginalną wersją i ważne zmiany. Gameplay pokazuje odnowioną rozgrywkę

Blizzard spełnił w ubiegłym tygodniu mokre sny wielu fanów WarCrafta. Studio pokazało odświeżoną wersję kapitalnej „Trójki” i małymi krokami deweloperzy przygotowują graczy na nadciągającą odsłonę. Dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay oraz poznać nowe informacje o grze.

WarCraft 3 Reforged to pełne odświeżenie WarCrafta 3. Twórcy zajmują się odpicowaniem kampanii (podstawka + dodatek) oraz zapewnią dopracowany tryb sieciowy. Cała zawartość będzie dostępna dla graczy w przyszłym roku.

WarCraft 3 Reforged oficjalnie! Blizzard wskrzesza kolejny tytuł

Blizzard zamierza dopracować WarCraft 3 Reforged pod dosłownie każdym względem. Nowa wersja otrzyma poprawioną oprawę, pozwoli poznawać przygody w rozdzielczości 4K, deweloperzy odświeżą wygląd wszystkich jednostek, a jednocześnie zespół nie zapomina o posiadaczach WarCrafta 3: The Frozen Throne.

WarCraft 3 Reforged będzie kompatybilny z WarCraft 3: The Frozen Throne – co to oznacza? Firma pozwoli na wspólną rywalizację posiadaczy nowej ze starszą wersją. W rezultacie studio nie tylko dopracuje edycję z 2019 roku, ale zajmie się wydaniem stosownych łatek, które zbalansują The Frozen Throne. W konsekwencji na jednym serwerze zobaczymy wszystkich fanów WarCrafta.

Autorzy przeprojektują także kampanię – w tym wypadku deweloperzy nie tylko pracują nad poprawieniem wyglądu lokacji, ale niektóre miejsca zostaną poprawione. Blizzard w ten sposób dostosuje wydarzenia do całego świata WarCrafta, bo jak wiadomo od pierwotnej premiery Reign of Chaos, czy też nawet The Frozen Throne minęło sporo czasu. Twórcy zajmą się przygotowaniem na nowo wszystkich przerywników filmowych, a nawet zatrudnią aktorów do nagrania nowych dialogów… Szykuje się kompletne odświeżenie kultowego Warcrafta 3.

WarCraft 3 Reforged kupimy za około 130 zł.

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment gameplay WarCraft 3 WarCraft 3 Reforged

Nie przegap