SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 14:26
Diablo Immortal bez rozgrywki offline. Producent Diablo 2: „Blizzard już nie rozumie graczy”
3308V

Diablo Immortal bez rozgrywki offline. Producent Diablo 2: „Blizzard już nie rozumie graczy”

Blizzard mierzy się z ostrą krytyką po zapowiedzi Diablo Immortal. Nie tylko gracze nie potrafią zrozumieć decyzji korporacji, ale nawet byli współpracownicy mają problem z obroną pomysłów firmy.

Blizzard ma spore problemy wizerunkowe z powodu zapowiedzi Diablo Immortal. Gracze liczyli na pierwszą prezentację nowego tytułu przeznaczonego na „duże sprzęty”, a zamiast tego otrzymaliśmy pozycję na smartfony.

Część nowości z Diablo Immortal trafi do kolejnych gier z serii Diablo

Tytuł zmierza na urządzenia z systemami iOS oraz Android i dzisiaj możemy potwierdzić smutną rzeczywistość – Diablo Immortal będzie kolejną przygodą dostępną na między innymi smartfonach, której nie włączymy bez połączenia sieciowego.

Mogliśmy się tego spodziewać – na identycznej zasadzie działa przykładowo Diablo 3 na PC – ale niektórzy łudzili się, że Blizzard pozwoli biegać po poziomach i szukać nowych przedmiotów bez połączenia z Internetem.

Sytuację Diablo Immortal postanowił również skomentować Mark Kern, który miał okazję przez wiele lat pracować dla Blizzarda i był nawet producentem Diablo 2 oraz World of Warcraft. Zdaniem dewelopera korporacja nie rozumie już graczy:

„Wiele osób prosi mnie o przemyślenia na temat tego całego fiaska „Diablo Immortal”. Nienawidzę tego mówić, ale to co widzisz, to Blizzard, który już nie rozumie graczy.”

Źródło: https://gamingbolt.com/diablo-immortal-is-not-playable-offline

Tagi: blizzard diablo diablo immortal NetEase