Fable od Playground Games to bardzo odległy temat

Gry
1048V
Fable od Playground Games to bardzo odległy temat
Wojciech Gruszczyk | 05.11.2018, 08:39

Nie możecie liczyć na szybką prezentację tajnej gry przygotowywanej przez drugi zespół Playground Games. Twórcy marki Forza dopiero rozpoczynają produkcję i potrzebują czasu na ujawnienie gry.

Microsoft w ostatnich miesiącach inwestuje kontenery dolarów na rozbudowę wewnętrznych ekip i w rezultacie Playground Games nie będzie już wkrótce kojarzone wyłącznie z marką Forza Horizon. Autorzy rozpoczęli pracę nad tajemniczym tytułem.

Dalsza część tekstu pod wideo

NPD ujawnia gry generujące największy przychód z PlayStation 4 i Xbox One. Ekskluzywne tytuły w mniejszości

Nie możemy jednak liczyć na szybką prezentację pierwszej gry drugiego studia Playground Games. Ralph Fulton – dyrektor kreatywny Forza Horizon 4 – rozmawiał z dziennikarzem FullThrottle Media i wyjaśnił, że chociaż zespół szybko rośnie, to jednak w tym wypadku wszystko wymaga czasu.

Szefem formacji został Gavin Raeburn, który od 9 lat pracuje już dla Playground Games, a wcześniej przez 24 lata rozwijał tytuły w Codemasters. Doświadczony deweloper wciąż prowadzi agresywną rekrutację – pod koniec lipca do zespołu dołączyli doświadczeni twórcy z Rocksteady, EA Motive, Ninja Theory, Guerrilla Games i BioWare.

Nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek daty, jednak słowa Fultona są jednoznaczne – na zbliżających się imprezach nie powinniśmy oczekiwać czegokolwiek od Playground Games 2. Twórcy muszą w spokoju rozwijać projekt, więc nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem jeśli konkretna prezentacja odbędzie się dopiero na E3 w 2020 roku... Choć może pierwszą zajawkę zobaczymy na przyszłorocznym show? Wszystko jest możliwe.

Źródło: https://wccftech.com/a-long-time-before-playground-project/

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper