Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2018 08:39
Fable od Playground Games to bardzo odległy temat
744V

Fable od Playground Games to bardzo odległy temat

Nie możecie liczyć na szybką prezentację tajnej gry przygotowywanej przez drugi zespół Playground Games. Twórcy marki Forza dopiero rozpoczynają produkcję i potrzebują czasu na ujawnienie gry.

Microsoft w ostatnich miesiącach inwestuje kontenery dolarów na rozbudowę wewnętrznych ekip i w rezultacie Playground Games nie będzie już wkrótce kojarzone wyłącznie z marką Forza Horizon. Autorzy rozpoczęli pracę nad tajemniczym tytułem.

NPD ujawnia gry generujące największy przychód z PlayStation 4 i Xbox One. Ekskluzywne tytuły w mniejszości

Nie możemy jednak liczyć na szybką prezentację pierwszej gry drugiego studia Playground Games. Ralph Fulton – dyrektor kreatywny Forza Horizon 4 – rozmawiał z dziennikarzem FullThrottle Media i wyjaśnił, że chociaż zespół szybko rośnie, to jednak w tym wypadku wszystko wymaga czasu.

Szefem formacji został Gavin Raeburn, który od 9 lat pracuje już dla Playground Games, a wcześniej przez 24 lata rozwijał tytuły w Codemasters. Doświadczony deweloper wciąż prowadzi agresywną rekrutację – pod koniec lipca do zespołu dołączyli doświadczeni twórcy z Rocksteady, EA Motive, Ninja Theory, Guerrilla Games i BioWare.

Nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek daty, jednak słowa Fultona są jednoznaczne – na zbliżających się imprezach nie powinniśmy oczekiwać czegokolwiek od Playground Games 2. Twórcy muszą w spokoju rozwijać projekt, więc nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem jeśli konkretna prezentacja odbędzie się dopiero na E3 w 2020 roku... Choć może pierwszą zajawkę zobaczymy na przyszłorocznym show? Wszystko jest możliwe.

Źródło: https://wccftech.com/a-long-time-before-playground-project/

Tagi: Fable playground games xbox one xbox scarlett

Nie przegap