Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 23:00
WarCraft 3 Reforged oficjalnie! Blizzard wskrzesza kolejny tytuł
4729V

WarCraft 3 Reforged oficjalnie! Blizzard wskrzesza kolejny tytuł

TAK! TAK! TAK! Blizzard właśnie potwierdził wiele ostatnich plotek i przedstawił szerokiej publiczności WarCraft Reforged. Jest to kolejny projekt zespołu, który zajmuje się odgrzewaniem uznanych produkcji studia.

WarCraft Reforged to odrestaurowana wersja WarCraft 3. Twórcy zajęli się dokładnym przeprojektowaniem każdej jednostki, wszystkich bohaterów, stworzono nowe animacje, dopracowano oprawę, odświeżono mapy, a nawet autorzy znaleźli czas na odpicowanie interfejsu użytkownika.

Warcraft® III: Reforged™ to całkowicie odświeżona wersja klasycznej gry strategicznej czasu rzeczywistego. Poznaj niesamowite początki świata Warcraft, które oczarują cię, jak nigdy dotąd. 

Twórcy zapowiedzieli następujące elementy: 

  • Odświeżona grafika - Wszyscy bohaterowie, jednostki i miejsca odtworzeni w niezwykle wyrazisty sposób.
  • Legendarne kampanie - Przejmij dowodzenie nad największymi bohaterami i złoczyńcami Azeroth, biorąc udział w ponad 62 misjach, rozgrywających się na wielu kontynentach. 
  • Emocjonująca rozgrywka - Graj czterema różnymi rasami – każda z nich dysponuje wyjątkowymi strategiami, jednostkami, zdolnościami i czempionami.
  • Gry dowolne w niezliczonych odsłonach - Odkryj ogromny świat tworzonych przez graczy gier dowolnych, reprezentujących gatunki takie jak MOBA, tower defense i wiele innych.

WarCraft 3 Reforged przedstawia wydarzenia z Warcraft III: Reign of Chaos oraz dodatku The Frozen Throne, więc otrzymamy dostęp do 62 misji w Kalimdorze, Lordaeronie, Północnej Grani i wielu innych miejscach. Autorzy zapewnią ponad 40+ godzin epickiej rozgrywki oraz ponad 4 godziny odświeżonych sekwencji filmowych. W grze znajdzie się ponad  20 legendarnych bohaterów i złoczyńców ze świata.

Korzystając z najnowocześniejszych technik modelowania i renderowania, przerobiliśmy od podstaw każdego bohatera, jednostkę, budynek i miejsce z Warcraft III. Azeroth w takim wydaniu ujrzysz po raz pierwszy. 

Gra zadebiutuje na rynku w 2019 roku. Zainteresowani muszą przygotować 30 euro.

 

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment blizzcon warcraft WarCraft 3 Reforged

Nie przegap