Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 04.11.2018 13:00
Anthem. Nowy gameplay pokazuje dużo bardziej różnorodną i ciekawą akcję
1721V

Anthem. Nowy gameplay pokazuje dużo bardziej różnorodną i ciekawą akcję

Bioware oraz EA coraz częściej i chętniej pokazuje Anthem. Tym razem do sieci trafił ponad 40-minutowy zapis rozgrywki, pełen akcji, ciekawostek oraz dający ogląd na możliwości kustomizacji w grze.

Poprzedni, ok. 20-minutowy stream Anthem przeprowadzony przez twórców nie wywołał przesadnego entuzjazmu, więc chyba BioWare postanowiło pokazać nieco więcej.

Anthem na długiej rozgrywce. BioWare pokazuje otwarty świat

Najpierw pojawił się krótki materiał prezentujący umiejętności naszych zbroi bojowych - Javelinów, a niedawno na Twitchu developerzy Mike Gamble i Ben Irving przeprowadzili kolejnego, trwającego długie 40 minut streama. W jego trakcie zdradzili sporo ciekawostek odnośnie gry. Można też zobaczyć, jak wygląda zmodyfikowany wizualnie Storm (jeden z Javelinów), jak działają tzw. World Eventy (dynamiczne wydarzenia losowo pojawiające się podczas gry) oraz jak gorąca potrafi być czasem akcja. Zapis na YT z tego materiału możecie zobaczyć tutaj:

Nie powiem - ten materiał zachęcił mnie już nieco bardziej niż poprzedni. Na pewno będą to klimaty idealne dla fanów Destiny czy Warframe, ale oczywiście z ostatecznym osądem musimy jeszcze poczekać.

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap