Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.11.2018 21:12
Diablo: Immortal. Blizzard nie radzi sobie z krytyką gry i usuwa negatywne opinie
9284V

Diablo: Immortal. Blizzard nie radzi sobie z krytyką gry i usuwa negatywne opinie

Wczorajszy Blizzcon 2018 wywołał w Sieci niemałe trzęsienie Ziemi. Z jednej strony otrzymaliśmy zachwycające informacje pokroju remastera WarCrafta III, z drugiej zaś fani Diablo otrzymali potężny cios w policzek w postaci zapowiedzi Diablo: Immortal.

Jak się ku zaskoczeniu Blizzarda okazało, praktycznie nikomu nie podoba się przeniesienie nieco zmodyfikowanego Diablo III na platformy mobilne.

Diablo Immortal. Blizzard odpowiada na miażdżącą krytykę fanów

Reakcję fanów serii łatwo można zauważyć po wszelakich parodiach jakie ukazały się po wczorajszym ogłoszeniu oraz ocenach samych zwiastunów wrzuconych do Sieci. Na YouTube oficjalny trailer ma już 1,2 mln wyświetleń, z czego aż 277 tysięcy osób znielubiło ten film, a tak zwanego "lajka" dało jedynie niecałe 9 tysięcy widzów.

Ponadto posypały się liczne komentarze krytyki w stronę uznanego dewelopera, który to zaczął... kasować nieprzychylne opinie. Fani szybko się zorientowali i zaczęli wprost atakować Blizzard za tak perfidną metodę zamiatania problemu pod dywan. Teraz cała sekcja komentarzy wygląda tak, jak na poniższych screenach.

Diablo Immortal Cinematic Trailer

Oto przykłady z aktualnych komentarzy pod filmem

Źródło: Materiały własne/YouTube

Tagi: blizzard Diablo diablo immortal NetEase

Nie przegap