Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 20:05
World of Warcraft: Classic dopiero w połowie 2019 roku. Wielu zagra za darmo
1531V

World of Warcraft: Classic dopiero w połowie 2019 roku. Wielu zagra za darmo

Blizzard przygotowuje się do wielkiego powrotu klasycznego World of Warcraft. Produkcja nie zadebiutuje w przeciągu następnych miesięcy, ale autorzy mają wielkie plany dotyczące nadciągającej produkcji.

World of Warcraft: Classic to wielki powrót Blizzarda do genezy tego kapitalnego MMORPG. Twórcy zaoferują rozgrywkę „jak z początku historii”, na którą od dawna czekają fani uniwersum. Na BlizzConie nie zabrakło konkretnych informacji o tytule.

Destiny 2 za darmo! Blizzard rozdaje produkcję

World of Warcraft: Classic zadebiutuje latem 2019 roku – potwierdziły się w tej sytuacji plotki, według których firma potrzebuje jeszcze kilku dodatkowych miesięcy na zakończenie prac. Ostateczna data zostanie przedstawiona pewnie na samym początku przyszłego roku.

Blizzard potwierdził, że World of Warcraft: Classic będzie dostępne za darmo dla wszystkich subskrybentów World of Warcraft, więc zainteresowani nie będą zmuszeni do kupowania gry, a po prostu opłacając abonament otrzymają dostęp do tytułu.

Od dzisiaj gracze WOW-a mogą również zapoznać się z demem World of Warcraft: Classic – jedna sesja na serwerach może trwać maksymalnie 60 minut, a następnie gracz zostanie wyrzucony z rozgrywki. Demo będzie ponownie dostępne do klientów po odczekaniu 30 minut. W trakcie testów sprawdzimy dwie klasyczne lokacje (Barrens dla Hordy i Westfall dla Przymierza) i możemy wylevelować na maksymalnie 19 poziom (zaczynamy od 15).

Na deser – nowe zwiastuny:

Tagi: Blizzard Entertainment World of Warcraft

Nie przegap