Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 17:46
Hitman: Absolution i Hitman: Blood Money trafią na PlayStation 4 i Xbox One
1191V

Hitman: Absolution i Hitman: Blood Money trafią na PlayStation 4 i Xbox One

IO Interactive ma najwidoczniej spore plany na rozszerzenie marki Hitman. Twórcy zakończyli prace nad Hitman 2, przygotowują się do premiery, a wkrótce powinniśmy otrzymać zapowiedź powrotu Hitman: Absolution i Hitman: Blood Money.

Pan European Game Information zepsuło już kilka niespodzianek, a mogę śmiało podejrzewać, że Duńczycy z IO Interactive patrzą teraz ze złością na witrynę PEGI. Organizacja zajmująca się ocenianiem gier odnotowała powrót dwóch przygód Agenta 47.

Hitman 2 na premierowym zwiastunie. Sean Bean zaprasza do gry

Hitman: Absolution i Hitman: Blood Money zostały przedstawione przeze PEGI – nowe wersje gier zmierzają na PlayStation 4, Xboksa One i ponownie na komputery osobiste. W adnotacji pojawia się niepoprawna data premiery (25 września), więc możemy podejrzewać, że twórcy na ostatniej prostej zmienili plany dotyczące debiutu.

Bardzo możliwe, że autorzy ujawnią gry już po premierze Hitman 2 – jak wiadomo nowa przygoda Agenta 47 trafi na półki sklepowe w połowie listopada, więc oferowanie teraz kotletów nie byłoby dobrym rozwiązaniem.

Hitman: Absolution w 2012 roku zgarnął oceny na poziomie 79-83%, a Hitman: Blood Money zadebiutował w 2006 roku i otrzymał zbliżone noty 81-83%.

Źródło: https://gematsu.com/2018/11/hitman-absolution-and-blood-money-rated-for-ps4-and-xbox-one-in-europe

Tagi: hitman: absolution hitman: blood money IO Interactive

Nie przegap