Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 14:39
Hitman 2 na premierowym zwiastunie. Sean Bean zaprasza do gry
461V

Hitman 2 na premierowym zwiastunie. Sean Bean zaprasza do gry

Sean Bean został gwiazdą premierowego zwiastuna Hitman 2. Agent 47 ma okazję zająć się mężczyzną, który pokazuje wyrafinowane „zabawki” płatnego zabójcy. Aktor przygotowuje się na własną śmierć.

IO Interactive współpracuje z Seanem Beanem, który nie tylko pojawił się w zwiastunie premierowym Hitman 2, ale również będzie jednym z przeciwników głównego bohatera. Naszym zadaniem jest cicha eliminacja aktora.

Hitman 2 ma 118 pucharków, ale nie zaoferuje platyny

Hitman 2 od pierwszej zapowiedzi wygląda naprawdę solidnie. Autorzy tym razem zaoferują nam całą opowieść (bez podziału na odcinki), wrzucą nas do zupełnie nowych lokacji, pozwolą rywalizować w zadaniach społeczności, przygotowali tryb sieciowy, a w dodatku otrzymamy możliwość sprawdzenia lokacji z pierwszej odsłony.

Twórcy odrobili zadanie domowe, wsłuchali się w opinie społeczności i w rezultacie Hitman 2 może okazać się jedną z ciekawszych propozycji listopada. Gra pewnie trafi w serca oddanych fanów skradanek.

Sean Bean będzie „Nieuchwytnym Celem”, więc gracze otrzymają tylko jedną szansę na wyeliminowanie przeciwnika. 48-godzinnej misji nie można powtórzyć, więc warto dobrze rozplanować swoje działania. Aktora możecie kojarzyć z między innymi „Gry o Tron”, „Władcy Pierścieni”, „GoldenEye”, „Troi”, „Silent Hill”, czy też oczywiście „Czasu patriotów”.

Tagi: Hitman 2 IO Interactive trailer Warner Bros. zwiastun