Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 16:33
Red Dead Redemption 2 budzi w graczach wewnętrzne instynkty. Gra w raporcie PornHuba
2427V

Red Dead Redemption 2 budzi w graczach wewnętrzne instynkty. Gra w raporcie PornHuba

O Red Dead Redemption 2 w ostatnich dniach mówi cały świat. Gracze nie tylko biegają po Dzikim Zachodzie, ale chcą go poznać z różnych stron, więc szukają nowych informacji dotyczących kowbojów w rożnych miejscach. Nawet na znanym serwisie dla dorosłych.

Pornhub systematycznie w swoich raportach przedstawia różne „zachcianki” użytkowników, które bardzo często są związane z grami. W swoim czasie wielu graczy szukało na różnych serwisach bohaterek z Overwatch, a teraz nadszedł czas na Dziki Zachód.

Red Dead Redemption 2 – recenzja gry. Dziki Zachód jakiego jeszcze nie widzieliśmy

Już 20 października pracownicy znanej witryny dostrzegli nietypowy wzrost frazy „Red Dead Redemption”, jednak dopiero w okolicach premiery zainteresowanie fanów dosłownie wystrzeliło... Użytkownicy portalu chętnie szukają odwołań do nowej gry Rockstar.

A jak wygląda sprawa ze słowami kluczowymi? „Wild West”, „Western” i „Cowboy” od premiery Red Dead Redemption 2 padają zdecydowanie częściej... Najchętniej użytkownicy szukają „Dzikiego Zachodu”.

Warto na pewno zaznaczyć, że nowe zainteresowania przedstawiają głównie mężczyźni:

„Nasi statystycy stwierdzili, że mężczyźni byli proporcjonalnie o 1165% bardziej skłonni do wyszukiwania „Red Dead” w porównaniu do kobiet.”

Co ciekawe, na wspomnianej witrynie bez problemu znajdziecie... Zwiastuny oraz fragmenty rozgrywki z Red Dead Redemption 2.

 

 

Źródło: https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-6343263/Pornhub-noticed-Red-Dead-Redemption-2-spike-games-release.html

Tagi: pornhub Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two