Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2018 14:04
Battlefield 5 z polską lokalizacją. EA pozwala posłuchać głosów profesjonalistów oraz fanów
982V

Battlefield 5 z polską lokalizacją. EA pozwala posłuchać głosów profesjonalistów oraz fanów

Electronic Arts ponownie zdecydowało się na pełną, polską lokalizację gry z serii Battlefield. Firma w końcu zaprezentowała głosy, które usłyszymy podczas rozgrywki w nadchodzącą odsłonę.

Na wstępie na pewno warto wyjaśnić, że Electronic Arts nie zmusi nikogo do rozgrywki z polskim dubbingiem. Wydawca wychodzi naprzeciw oczekiwaniom społeczności i pozwala wybrać rodzimą lub angielską wersję językową na wszystkich platformach.

Battlefield 5 z możliwością kupowania skórek za prawdziwe pieniądze po premierze. DICE wyjaśnia sytuację

Jeśli jednak należycie do graczy sympatyzujących z pełną lokalizacją, to możecie zapoznać się z poniższymi materiałami. Electronic Arts tworząc dubbing zdecydowało się na nietypowe narzędzia, które miały za zadanie zapewnić, by głosy aktorów były autentyczne i prezentowały odpowiednią jakość.

Podczas kampanii usłyszymy wyłącznie profesjonalistów, jednak wydawca zorganizował również konkurs dla społeczności – główną nagrodą było wzięcie udziału w dedykowanej sesji i nagranie kilkunastu fraz do trybu sieciowego.

Poniżej możecie zapoznać się z dwoma materiałami – szczególnie zachęcam do posłuchania pracy „społeczności”, bo wśród trzech głosów wyróżnia się jeden, który pewnie mógłby nawet trafić do fabularnej rozgrywki.

Zamierzacie grać w Battlefield 5 z polskimi głosami?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: battlefield 5 DICE dubbing Electronic Arts lokalizacja