SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.11.2018 13:44
Star Wars Battlefront 2 będzie wspierane dłużej. Ahsoka i Padme mogą trafić do gry
1178V

Star Wars Battlefront 2 będzie wspierane dłużej. Ahsoka i Padme mogą trafić do gry

Star Wars Battlefront 2 otrzymało wczoraj aktualizację, która dodała do gry Generała Grievousa. Za jakiś czas ma pojawić się kolejna łatka, dodająca Obi-Wana Kenobiego. W planach jest też Anakin Skywalker. Ale to nie wszystko.

Wsparcie Star Wars Battlefront 2 wyglądało do tej pory wyjątkowo marnie. EA przesunęło sporo pracowników DICE do prac nad Battlefieldem 5, który zadebiutuje już w tym miesiącu. Jednak z racji kończących się prac, część pracowników może wrócić do Battlefronta.

Star Wars Battlefront 2. Generał Grievous już dostępny

Dlatego też nie powinna dziwić zapowiedź EA na konferencji dla inwestorów, mówiąca o wydłużonym wsparciu dla Star Wars Battlefront 2. W teorii nie wiemy jeszcze jak będzie ona wyglądać, ale dzięki grzebiącym w plikach fanom wiemy, że na 99% będą to dwie żeńskie bohaterki - Ahsoka Tano oraz Padme Amidala.

W plikach gry, po aktualizacji, odnaleziono ponad 40 plików dźwiękowych powiązanych z Grievousem, Ahsoką i Padme. Jeśli więc zastanawialiście się, kogo zobaczymy jeszcze w grze, to znacie już odpowiedź. I przyznam szczerze, że sam z takiego obrotu sprawy byłbym zadowolony, choć oczywiście, mam swoich faworytów. Chętnie bym zobaczył Qui-Gon Jina czy Mace'a Windu. Ale może i tego się doczekam.

Tagi: DICE Electronic Arts pc playstation 4 star wars battlefront 2 Star Wars: Battlefront II (2017) xbox one