Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2018 18:10
Castlevania 3 powstanie. Netflix zapowiedział kolejny sezon
1250V

Castlevania 3 powstanie. Netflix zapowiedział kolejny sezon

Netflix nie rezygnuje z animowanej opowieści przepełnionej wampirami. Platforma potwierdziła prace nad kolejną opowieścią, która zostanie rozbudowana względem pierwszego i drugiego sezonu.

Netflix systematycznie przeznacza ogromny budżet na przygotowanie nowych seriali, filmów oraz dokumentów i zazwyczaj platforma nie potrzebuje wiele, by zapowiedzieć kolejną produkcję. Castlevania została rozbudowana o drugi sezon w zeszłym tygodniu, a już dzisiaj mogę potwierdzić kolejną historię.

Wiedźmin od Netflix. Pierwszy pokaz Geralta! Wstępna data premiery i Polak w obsadzie

3. sezon Castlevanii trafi na Netflix. Za scenariusz ponownie będzie odpowiadał Warren Ellis, który będzie ściśle współpracował z reżyserem Samem Deatsem. Duet skorzysta z pomocy zespołu producentów – Adi Shankar, Fred Seibert oraz Kevin Kolde pomogą w rozwoju wydarzeń.

Najnowsza opowieść będzie rozszerzona, ponieważ Netflix tym razem wspomniał o stworzeniu 10 odcinków. Aktualnie oczywiście nie możemy liczyć na konkretne informacje dotyczące fabuły kolejnej opowieści, jednak Shankar wspomniał, że Castlevania 3 będzie „całkowicie wierna grom”.

Szczerze mówiąc nie miałem jeszcze okazji spędzić 2-3 wieczorów nad Castlevania 2, ale mogę się spodziewać, że autorzy zostawili sobie odpowiednią furtkę, dzięki której bez najmniejszego problemu będą kontynuować wydarzenia.

Premiera? Aktualnie bez konkretów, lecz możemy się spodziewać debiutu w przyszłym roku.

Źródło: https://www.ign.com/articles/2018/10/31/netflix-castlevania-season-3-renewed

Tagi: castlevania Netflix serial

Nie przegap