SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2018 18:32
Just Cause 4 otrzyma 3 dodatki. Zwiastun pokazuje nowości
329V

Just Cause 4 otrzyma 3 dodatki. Zwiastun pokazuje nowości

Avalanche Studios potwierdziło dzisiaj zakończenie głównych prac nad Just Cause 4, więc deweloperzy mogą zająć się przygotowaniem rozszerzeń. Studio zaproponuje trzy dodatki, które zostaną udostępnione w 2019 roku.

Avalanche Studios już w przypadku Just Cause 3 pokazało, że potrafi przygotować ciekawe rozszerzenia. Twórcy chętnie zapraszają graczy na dodatkowe historie, w których Rico może skorzystać z nowych zabawek.

Zakończono prace nad Just Cause 4

W Just Cause 4 nie będzie inaczej. Deweloperzy pokazali właśnie zwiastun karnetu na dodatki i gracze mogą szykować się na trzy rozszerzenia: „Śmiałkowie”, „Demony” oraz „Ryzyko” - są to polskie tłumaczenia nazw dodatków.

Aktualnie tak naprawdę nie możemy powiedzieć za wiele na temat wykreowanych atrakcji, jednak najwidoczniej główny bohater otrzyma możliwość wzięcia udziału w kilku dynamicznych wyścigach, zawalczy z bestiami, a nawet zmierzy się z agencją.

Standardowo Season Pass trafi do Just Cause 4 w Złotej Edycji, ale pewnie bez najmniejszego problemu kupimy zestaw w okolicach premiery lub po prostu sięgniemy po poszczególny przygody bez wydawania pieniędzy na cały pakiet.

Tagi: Avalanche Studios dodatki Just Cause 4 przepustka sezonowa season pass Square Enix zwiastun