SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2018 22:00
BoJack Horseman 6 powstanie. Netflix nie rezygnuje z konia
874V

BoJack Horseman 6 powstanie. Netflix nie rezygnuje z konia

Netflix potwierdził wyjątkowo dobrą wiadomość dla subskrybentów. Firma nie rezygnuje z gadającego konia-pijaka-aktora i "BoJack Horseman" otrzyma kolejny sezon. Platforma potwierdziła prace nad nową opowieścią.

22 sierpnia 2014 roku widzowie zobaczyli „Historia BoJacka Horsemana. Rozdział pierwszy” - był to pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu, który stał się jedną z wizytówek platformy Netflix. W kolejnych latach zainteresowani systematycznie otrzymywali nowe historie.

Diablero na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje meksykańskiego Constantine'a

Twórcy serialu nie komentowali plotek z połowy roku, według których „BoJack Horseman” zostanie zakończony na piątym sezonie, jednak trudno oczekiwać, by platforma nie zdecydowała się na kolejną przygodę tego bohatera.

Ostatni sezon zebrał mnóstwo pochwał (średnia ocen na poziomie 92%) i dla wielu była to jedna z najlepszych opowieści animowanych ostatnich lat. Netflix długo wstrzymywał się z ogłoszeniem kolejnej przygody, ale firma opublikowała następującą wiadomość:

„Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Szósty sezon BoJacka potwierdzony”

Aktualnie bez konkretów, ale możecie spodziewać się historii w 2019 roku – w końcu Netflix dotychczas bardzo systematycznie przedstawia kolejne perypetie charyzmatycznego bohatera. Aktualnie każdy sezon posiadał 12 epizodów.

Źródło: Twitter

Tagi: BoJack Horseman netflix serial