SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.10.2018 00:08
Star Wars Battlefront 2. Generał Grievous już dostępny
923V

Star Wars Battlefront 2. Generał Grievous już dostępny

Zgodnie z tym co pisaliśmy niecały tydzień temu, do Star Wars Battlefront 2 trafił dzisiaj Generał Grievous. Wraz z nim aktualizacja wprowadzająca parę nowości.

Długo obiecywana zawartość z Wojen Klonów trafiła do Star Wars Battlefront 2. Na początek mamy nowego bohatera - Generała Grievousa, pogromcę rycerzy Jedi, który poległ ostatecznie z ręki Obi-Wana Kenobiego.

Star Wars: Battlefront 2 z kolejną aktualizacją. Generał Grievous wkracza do gry

Grievous do gry trafi w swojej najbardziej znanej formie oraz z atakami, które każdy fan Gwiezdnych wojen zna dobrze.

Pierwszym z nich jest wzbierające pchnięcie. Ruch ten został zaczerpnięty z pojedynku między Grievousem a Obi-Wanem z serialu Wojny Klonów. Grievous rzuca się w przód, wykonując dźgnięcie wszystkimi czteroma mieczami, przez co zadaje obrażenia i obala cel na ziemię.

Druga zdolność Grievousa to nieustępliwe natarcie. Ten ruch, który fani pamiętają z jego pojedynku z Obi-Wanem Kenobim z Zemsty Sithów, zamienia Grievousa w przerażający wir postępujących mieczy świetlnych, które rozświetlają ziemię od iskier. Nieustępliwe natarcie czyni generała Grievousa nieczułym na wszelkie ataki zadane od przodu.

Zdecydowanie bardziej taktycznym zagraniem jest zdolność natarcia szpona, które umożliwia mu zniknięcie w mgnieniu oka. Po aktywowaniu Grievous przywiera do ziemi wszystkimi sześcioma członkami i rzuca się na przód, zadając przeciwnikom obrażenia i spychając ich ze swoje drogi. Ta budzące konsternację wroga technika sprawdza się też jako bardzo skuteczny sposób na ucieczkę.

Oprócz nowej postaci, aktualizacja wniosła sporo poprawek i zmian u bohaterów. Nowością są zamiany niektórych Gwiezdnych Kart na karty dodające punkty życia po pokonaniu przeciwnika.

Tagi: DICE Electronic Arts pc playstation 4 star wars battlefront 2 Star Wars: Battlefront II (2017) wideo xbox one