Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.10.2018 18:18
Mortal Kombat 3. Wyciekł kod źródłowy wersji z PSX-a, N64 i PC
2912V

Mortal Kombat 3. Wyciekł kod źródłowy wersji z PSX-a, N64 i PC

Mortal Kombat 3 nie trzeba nikomu przedstawiać. Tytuł Midway pojawił się na PC-tach, PSX-ie, SNES-ie, Sedze Megadrive oraz Master System. Teraz, po latach, możemy pobawić się z oryginalnym kodem gry.

Próby ratowania starych gier często są niemożliwe przez zagubione pliki. Niestety, to plaga gier wydawanych w latach 90.. Czasami jednak znikąd pojawi się ktoś, kto postanowi udostępnić pliki, które były przez lata poza zasięgiem.

Fanowskie Mortal Kombat HD Remix wygląda niesamowicie. Tylko czy doczekamy premiery?

Na 4Chanie pojawił się ktoś, kto zyskał dostęp do kodu źródłowego Mortal Kombat 3 w wersji na PC, N64 oraz PlayStation. Paczka zajmująca 900 MB zawiera kody źródłowe tych wersji, wraz z plikami dźwiękowymi oraz plikami wykonawczymi, dzięki którym, po skompilowaniu całości na systemie nie nowszym niż WinXP odpalimy grę.

Autor na pytanie dlaczego to robi, odpowiedział, że pracuje nad zabezpieczaniem historii gier i lepiej jak udostępni te pliki wszystkim i będą sobie krążyć po Sieci. Plik szybko spadł z Dropboksa, ale w wątki na 4Chanie znajdziecie odpowiednie linki magnet. Zainteresowani wiedzą co z nimi zrobić.

Po co to wszystko? Przede wszystkim - entuzjaści gier będą mogli zobaczyć jakie różnice są w tych wersjach w porównaniu do premierowej zawartości. No i może znajdzie się coś ciekawego w plikach.

Źródło: http://boards.4chan.org/vr/thread/5117527

Tagi: Acclaim Entertainment Midway Mortal Kombat 3 nintendo 64 pc PlayStation

Nie przegap