Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.10.2018 17:11
Dark Souls 3. PC-towa modyfikacja tylko dla najodważniejszych
2778V

Dark Souls 3. PC-towa modyfikacja tylko dla najodważniejszych

Enemy Onslaught to modyfikacja Dark Souls 3 na PC, której celem jest zalanie nas falą wrogów i sprawienie, że nie znajdziemy nawet chwili wytchnienia.

Dark Souls 3 na PC otrzymuje przeróżne mody. Czasami trafi się coś wyjątkowo ciekawe. Tak jak Enemy Onslaught, którego głównym założeniem jest duplikowanie przeciwników obecnych na mapie.

Dark Souls Remastered. Wersja na Nintendo Switch wygląda jak oryginał

Na jakiej zasadzie działa ten mod? W każdej lokacji, każdy przeciwnik (oraz NPC) zostane zduplikowany, przez co zwykła grupka przeciwników zamienia się w śmiercionośną chmarę, a walcząc z bossami, musimy kontrolować nie jednego, a dwóch wrogów. Chyba że lubimy wyzwania, wtedy możemy każdego przeciwnika pomnożyć czterokrotnie.

Efekt końcowy jest nad wyraz ciekawy. Możemy walczyć ostatnim bossem, któremu pomaga trzech jego klonów (jakby ktoś narzekał na poziom trudności), możemy także stworzyć chmary wrogów i próbować sobie z nimi poradzić.

Co ważne - pomagających nam NPC-ów także możemy sklonować, więc stworzenie małej bitwy wchodzi jak najbardziej w rachubę.

Instalacja jest prosta i znajdziecie ją na oficjalnej stronie modyfikacji w serwisie NexusMods, razem z plikami potrzebnymi do instalacji.

Źródło: https://www.nexusmods.com/darksouls3/mods/296?tab=description

Tagi: Bandai Namco dark souls iii From Software PC wideo