SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2018 10:15
Król wyjęty spod prawa na Netflix. Data premiery i zwiastun dobrze ocenianego filmu
817V

Król wyjęty spod prawa na Netflix. Data premiery i zwiastun dobrze ocenianego filmu

Netflix właśnie potwierdził ostateczną datę premiery filmu, który zebrał sporo pochwał na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. „Król wyjęty spod prawa” zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca.

Netflix systematycznie serwuje widzom mocne seriale, ale włodarze platformy chcą oferować również świetne filmy. To właśnie z tego powodu korporacja inwestuje coraz większą gotówkę w tworzenie własnych produkcji.

Castlevania 2 na zwiastunie. Netflix pokazuje alternatywny świat Polonii 1

Król wyjęty spod prawa” został zaprezentowany podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto oraz pojawił się w wybranych amerykańskich kinach – aktualnie produkcja może pochwalić się mocną średnią (7,1/10) w IMDb i w pierwszych opiniach pojawia się sporo pochwał na temat opowieści oraz realizacji.

David Mackenzie został reżyserem, producentem, a nawet miał okazję stworzyć scenariusz. Mężczyzna zebrał zespół pisarzy, z którymi postanowił opowiedzieć prawdziwą historię Roberta I Bruce'a:

„Dotychczas nieopowiedziana prawdziwa historia Roberta I Bruce’a, który w ciągu jednego roku z upadłego szlachcica stał się królem, a następnie wyjętym spod prawa bohaterem. W zniewolonej przez Anglię średniowiecznej Szkocji walczył, by ocalić swoją rodzinę, lud i kraj. Po przejęciu szkockiej korony, Robert i jego garstka sprzymierzeńców muszą stawić czoła najsilniejszej armii świata, dowodzonej przez króla Edwarda I oraz jego nieprzewidywalnego syna, księcia Walii.”

„Król wyjęty spod prawa” trafi na Netflix oraz do wybranych europejskich kin już 9 listopada.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery król wyjęty spod prawa netflix zwiastun