Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.10.2018 22:22
Fallout: New California. Tworzona przez 7 lat ogromna kampania do Fallout: New Vegas już dostępna
2484V

Fallout: New California. Tworzona przez 7 lat ogromna kampania do Fallout: New Vegas już dostępna

Fallout: New Vegas nazywany jest grą kultową przez fanów i trudno im się dziwić - to jeden z najbardziej ambitnych i rozbudowanych projektów role-playowych ostatniej dekady.

Tytuł doczekał się już wielu świetnych modów od czasu premiery w 2010 roku, ale na prawdziwą falloutową bombę musieliśmy czekać aż do dzisiaj. Chodzi o owoc 7-letniej pracy fanów, którego nazwa to Fallout: New California. To największy dotychczasowy mod do Fallout: New Vegas. Zaliczenie samej kampanii ma zajmować ok. 8 godzin. Jeśli ktoś będzie chciał zaliczyć wszystkie misje poboczne i ukończyć wszystkie wyzwania, będzie musiał na to przeznaczyć wraz z głównymi zadaniami ok. 15-30 godzin.

W modzie Fallout: New California nie brakuje oczywiście nowych lokacji (eksplorować można cały nowy region, niedostępny w New Vegas), zdarzeń fabularnych, bohaterów i dialogów. W tytule można posłuchać 17 tysięcy udźwiękowionych zdań i sprawdzić 13 różnych zakończeń historii. Obszar oddany do eksploracji w tym ogromnym modzie to ok. 2/3 mapy z New Vegas.

By zagrać w New California należy posiadać pecetową wersję Fallout: New Vegas, wraz ze wszystkimi aktualizacjami. Na dokładkę należy pobrać menedżer modów taki jak np. Nexus Vortex lub Mod Organizer 4. Następnie wystarczy już tylko ściągnąć mod New California z tej strony.

Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy Fallout: New California. Mod jest oczywiście darmowy dla wszystkich posiadaczy Fallout: New Vegas.

 

Tagi: Bethesda Softworks Fallout: New Vegas Obsidian Entertainment