SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2018 07:00
Shadow of the Tomb Raider może wkrótce trafić do Xbox Game Pass
3939V

Shadow of the Tomb Raider może wkrótce trafić do Xbox Game Pass

Gorąca plotka z Australii. Zdaniem przecieków najnowsza produkcja Eidos Montreal może trafić do Xbox Game Pass. Informacja ma zostać potwierdzona już wkrótce.

Shadow of the Tomb Raider trafiło na rynek 14 września i gra zgarnęła oceny na poziomie 80%. Gracze w tym wypadku nie mogą liczyć na rewolucję w serii, jednak jest to porządna przygoda poszukiwaczki skarbów.

Shadow of the Tomb Raider krytykowane za obniżkę ceny. Gracze narzekają na decyzję wydawcy

Square Enix ma małe problemy. Wydawca musi radzić sobie z naporem coraz mocniejszych produkcji, których w okresie od września do grudnia nie brakuje, więc firma zachęca graczy do Shadow of the Tomb Raider licznymi przecenami. Ta sytuacja nie podoba się klientom, którzy wydali gotówkę na przygodę w ubiegłym miesiącu, jednak Japończycy mają wkrótce zdecydować się na kolejną ofertę.

Zdaniem najnowszych plotek, Shadow of the Tomb Raider wkrótce trafi do Xbox Game Pass! Tę informację podają dziennikarze australijskiego Gamersclassified.com, którzy otrzymali wiadomość o zestawie gier przygotowanych przez Microsoft na PAX Australia (26-28 października).

Amerykanie przywiozą na imprezę ponad 80 tytułów na Xboksa One X i firma stworzy specjalne przestrzenie z zainstalowanymi pozycjami. Wśród tytułów z ID@Xbox zainteresowani zagrają w między innymi Tunic, Supermarket Shriek, Ashen oraz Bendy and the Ink Machine, ale niezwykle ciekawie wygląda lista gier z Xbox Game Pass:

„Tytuły Xbox Game Pass dostępne w Xbox Lounge:

Shadow of the Tomb Raider
Rocket League
Human Fall Flat
Halo 5
The Division
Quantum Break”

Redakcja po otrzymaniu tej informacji ponownie skontaktowała się z Xbox Australia i oddział podobno potwierdził wiadomość o pojawieniu się Shadow of the Tomb Raider w grupie gier z Xbox Game Pass.

Trudno powiedzieć, czy jest to prawda, jednak wszystkie szczegóły poznamy w najbliższy weekend. Na pewno warto zaznaczyć, że taka decyzja może pomóc wydawcy... Jeśli faktycznie Shadow of the Tomb Raider notuje złe wyniki, to umowa z Microsoftem powinna pomóc osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Źródło: https://www.gamerbits.net/shadow-of-the-tomb-raider-podria-unirse-en-breve-a-xbox-game-pass/

Tagi: eidos montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix