Ion Maiden trafi na PS4, Switcha i Xboksa One

News
3025V
Ion Maiden trafi na PS4, Switcha i Xboksa One
Musiol | 23.10.2018, 18:43

Dostępne do tej pory wyłącznie na pecetach Ion Maiden trafi także na konsole. Pudełkową dystrybucją zajmie się 1C Company.

Ion Maiden jest pocztówka z przeszlości od twórców Duke'a - studia 3D Realms. Skorzystali oni ze starusieńkiego silnika Build na którym powstał chociażby Duke Nukem 3D czy Blood. Aktualnie gra na PC jest we wczesnym dostępie, ale na konsole też trafi.

Ion Maiden to staroszkolny FPS od twórców Duke Nukem 3D

Partnerstwo z 3D Realms ogłosiło 1C Company, które podejmie się wydawnictwa gry na konsolach, także w wersji pudełkowej. Ion Maiden jest prequelem dla gry Bombshell, która pojawiła się na PC, ale szału nie zrobiła. FPS trafi na konsole w 2019 roku.

Jednocześnie zapowiedziano nawiązanie współpracy z 3D Realms, na mocy której powstanie kolejna retrogra, tym razem oparta na silniku pierwszego Quake'a.

Zawsze byłem fanem klasycznych tytułów FPS, jak Duke Nukem 3D, Blood, Max Payne i Shadow Warrior, jestem więc bardzo podekscytowany współpracą z legendarnym studiem, jakim jest 3D Realms. Jesteśmy globalnym wydawcą. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości tytułów wszystkim graczom na całym świecie. Nasza współpraca z 3D Realms jest wspaniałym dodatkiem do naszego portfolio, dla mnie osobiście jest spełnieniem  marzeń z dzieciństwa

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych