Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2018 14:29
Red Dead Redemption 2. Aplikacja mobilna, embargo na streamy, patch premierowy i Red Dead Online
2299V

Red Dead Redemption 2. Aplikacja mobilna, embargo na streamy, patch premierowy i Red Dead Online

Rockstar postanowił w jednym miejscu odpowiedzieć na liczne pytania fanów. Firma zdecydowała się przedstawić konkretną wiedzę, dzięki której wszyscy gracze będą przygotowani na premierę Red Dead Redemption 2.

Rockstar odlicza już minuty do premiery Red Dead Redemption 2. Gra będzie dostępna na całym świecie w najbliższy piątek, więc gracze mogą szykować się na wielką podróż przepełnioną wyjątkową opowieścią. Firma postanowiła podziękować wszystkim współpracownikom, którzy pomogli rozwinąć ten projekt – na specjalnej podstronie pojawiła się lista zasłużonych.

Red Dead Redemption 2 z ogromnym światem. Tereny z Red Dead Redemption na pełnej mapie

Deweloperzy zdradzają jeszcze kilka konkretów. Red Dead Redemption 2 Official Companion App będzie dostępny od piątku na urządzeniach z iOS oraz Androidem. Firma jeszcze dzisiaj przedstawi ostateczne informacje dotyczące aplikacji, która zwiększy nasze doświadczenie w RDR 2.

Studio zarazem zachęca do włączenia PlayStation 4 i Xboksa One oraz ustawienia automatycznego pobierania – właśnie na serwery wpada premierowa łatka, więc nie będziecie zmuszeni do ściągania aktualizacji przed samą rozgrywką. Twórcy podkreślają, że na ostatniej prostej udało się im usunąć serię błędów.

Rockstar podobnie jak Bethesda zdaje sobie sprawę, że w ogromnych tytułach trudno dopilnować każdego fragmentu mapy, więc powstała specjalna podstrona, na której fani mogą zgłaszać napotkane błędy – deweloperzy obiecują zajęcie się wszystkimi niedogodnościami.

A jak w przypadku streamów? Jeśli akurat „wypadnie Wam z ciężarówki jedna z kopii” to gameplay możecie pokazywać od czwartku, 13:01 (czasu polskiego) – możemy w tej sytuacji oczekiwać, że od tego momentu pojawi się mnóstwo fragmentów rozgrywki.

W listopadzie odbędzie się beta Red Dead Online – Rockstar ponownie podkreśla, że to wielkie wydarzenie, które połączy sieciową rozgrywkę z fabularną zabawą, ale nawet w tym miejscu zespół musi zająć się licznymi poprawkami, więc możemy podczas gry natrafić na błędy. W RDO zagramy za darmo – wystarczy posiadać kopię Red Dead Redemption 2.

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/60639/Get-Ready-for-Red-Dead-Redemption-2

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two