SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2018 11:57
Red Dead Redemption 2 z ogromnym światem. Tereny z Red Dead Redemption na pełnej mapie
7173V

Red Dead Redemption 2 z ogromnym światem. Tereny z Red Dead Redemption na pełnej mapie

Jeśli zamierzacie zapoznać się z całym światem Red Dead Redemption 2, to szykujcie wolny czas na najbliższy miesiąc. W Sieci pojawiła się pełna mapa gry, która potwierdza wcześniejszą plotkę i w produkcji trafimy do znanych lokacji.

Sezon na przecieki z Red Dead Redemption 2 rozpoczął się wczoraj, ale dzisiaj możemy spojrzeć na kolejną ciekawostkę. Tym razem nie oglądamy wycinka mapy odkrytej przez jednego z graczy, a mamy okazję spojrzeć na zdjęcie z poradnika.

Red Dead Redemption 2. Gameplay wycieka! Rockstar reaguje

Rockstar postawiło na ogromny świat. Już w Red Dead Redemption nie narzekaliśmy na rozmiar terenów, a tym razem autorzy zapewnią nam znacznie większą lokację. Skąd ta pewność? Podczas nowej przygody trafimy do wszystkich znanych terenów.

Na pierwszym zdjęciu zobaczycie mapę z poradnika do Red Dead Redemption 2 – po lewej stronie znajduje się „wysepka”, którą dobrze poznali fani Red Dead Redemption, bo deweloperzy po prostu przerzucili mapę do dwójki. Nie oznacza to, że autorzy odcinają kupony, bo w zasadzie świat z RDR to w sumie wstęp do RDR 2.

Już wcześniej pojawiły się sygnały, które mogły nas przygotować na tę sytuację, jednak tym razem możemy już oficjalnie szykować się na gigantyczną podróż, podczas której na pewno nikt nie będzie marudził na skromny świat.

Red Dead Redemption 2 map

Red Dead Redemption 2 map

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-10-23-red-dead-redemption-2s-full-map-leaked

Tagi: mapa Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two