SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2018 10:44
Red Dead Redemption 2. Gameplay wycieka! Rockstar reaguje
8576V

Red Dead Redemption 2. Gameplay wycieka! Rockstar reaguje

To była tylko kwestia czasu. Pierwsi gracze dorwali się do pudełek z Red Dead Redemption 2, więc w Sieci pojawiają się materiały prezentujące czystą rozgrywkę! Zobaczcie akcję, podczas której główny bohater eliminuje cały obóz bandziorów.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje już pod koniec tygodnia. Gracze mogą wybrać się na nocne premiery, dzięki którym mogą mieć pewność, że otrzymają dostęp do produkcji na weekend.

Red Dead Redemption 2 na PC w 2019 roku? Informuje znana sieć supermarketów

Na przedstawionym fragmencie rozgrywki zobaczycie głównego bohatera, który przechadza się po obozie, jednak na miejscu pojawiają się bandziory – mężczyźni nie wchodzą w długi dialog i po chwili rozpoczyna się strzelanina.

Na początku gracz jest wyłącznie podejrzanym i ma zostać przesłuchany, ale akcja szybko się zagęszcza i w ostateczności bohater jest określony jako „morderca”. Na filmie nie mogło zabraknąć efektownego slowmotion... Zwróćcie uwagę na koło wyboru – protagonista może korzystać z dwóch rewolwerów, łuku, broni długiej, noża, lassa oraz oczywiście pięści. Już wcześniej widzieliśmy materiały Rockstar, na których Morgan chętnie obijał łapami przeciwników.

Warto zaznaczyć, że materiał może za chwilkę zniknąć z YouTube, ponieważ twórcy walczą z przeciekami – w tej sytuacji możecie wskoczyć tutaj.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two