Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2018 07:00
Wiedźmin przedstawia porońca i Filippę Eilhart. Ciekawostki z produkcji CD Projekt RED
7148V

Wiedźmin przedstawia porońca i Filippę Eilhart. Ciekawostki z produkcji CD Projekt RED

CD Projekt RED kontynuuje prezentację ciekawostek ze świata Wiedźmina. Twórcy tym razem pochylają się nad jednym z najlepszych zadań w grze i pozwalają spojrzeć na różne wersje Filippy Eilhart.

Małymi krokami zbliżamy się do 11. rocznicy premiery pierwszego Wiedźmina od CD Projekt RED. Twórcy kontynuują prezentację kolejnych ciekawostek z prac nad tytułami, które nie tylko wpłynęły na warszawskie studio, ale również na całą naszą branżę.

Wiedźmin z pływającą Płotką i powrót Shani. Nowe ciekawostki od CD Projekt RED

W najbliższy piątek CD Projekt RED będzie świętował kolejne urodziny Wiedźmina. Nadal nie wiemy, czy studio przygotowało na ten dzień jakąś grubą zapowiedź, jednak możemy zapoznać się z kolejnymi ciekawostkami z produkcji trzech przygód Geralta.

Opowieść Krwawego Barona to pewnie jeden z najciekawszych questów w całej trylogii. Twórcy zadbali o interesującą fabułę, kilka przyjemnych walk i potrafili ubrać wszystko w odpowiednie sceny – studio stanęło w tym miejscu nad problemem stworzenia odpowiedniej bestii i artyści przygotowali kilka wersji porońca.

Wiedźmiński Fakt nr 5

Zaprojektowanie porońca była nie lada wyzwaniem, ale ostatecznie nasi artyści koncepcyjni trafili w dziesiątkę! Zobaczcie jakie mieli pomysły!

Wiedźmin ciekawostki

Filippa Eilhart to również bardzo ciekawa postać, więc deweloperzy przygotowali kilka „wersji” znanej czarodziejki. Niektóre są dość mroczne... Choć można odnieść wrażenie że projekty pasują do samej postaci.

Wiedźmiński Fakt nr 6

Nikt nie ma tak hipnotyzującego spojrzenia jak Filippa Eilhart. Zanim jednak czarodziejka zwana “ozdobą dworu w Tretogorze” zasłoniła oczy szalem, eksperymentowała z przywróceniem sobie wzroku za pomocą kamieni szlachetnych, jak widać na poniższych ilustracjach.

Wiedźmin ciekawostki

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED wiedźmin wiedźmin 2 Wiedźmin 3: Dziki Gon