SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2018 16:36
Wiedźmin z pływającą Płotką i powrót Shani. Nowe ciekawostki od CD Projekt RED
3840V

Wiedźmin z pływającą Płotką i powrót Shani. Nowe ciekawostki od CD Projekt RED

CD Projekt RED nadal serwuje świetne smakołyki z prac nad trzema przygodami Wiedźmina. Twórcy postanowili tym razem wspomnieć o pewnej ciekawostce związanej z płotką oraz wielkim powrocie Shani.

CD Projekt RED chce uczcić 11. rocznicę pierwszej gry z serii Wiedźmin, więc firma będzie do 26 października przedstawiać kolejne informacje dotyczące produkcji trzech odsłon serii. Studio publikuje zakulisowe informacje.

Wiedźmin zdradza ciekawostki. Pierwotny wygląd Triss i statek widmo

W Wiedźmin 3: Dziki Gon naszym najważniejszym kompanem była oczywiście Płotka. Współtowarzysz niedoli pomaga przedzierać się przez kolejne lokacje, a autorzy w swoim czasie zastanawiali się nad przygotowaniem dla konia odpowiedniego miejsca na statku.

"Wiedźmiński Fakt nr 3

Skoro już mówimy o łodziach — w trakcie produkcji Wiedźmina 3 zastanawialiśmy się nad możliwością podróżowania z Płotką zarówno na lądzie, jak i wodzie. Oczywiście łączyłoby się to ze zmianą projektu łodzi na większą, z dodatkowym miejscem dla Płotki. Oto kilka pomysłów jakie mieliśmy na jej wygląd. Chcielibyście żeglować ze swoją wierną klaczą?"

Twórcy w swoim czasie rozważali ciekawy powrót. W Wiedźminie 2: Zabójcy Królów mogła pojawić się Shani – rudowłosa medyczka odegrała istotną rolę w pierwszym Wiedźminie oraz Wiedźminie 3: Serce z kamienia. W Dzikim Gonie została tylko wspomniana przez Joachima von Gratz'a.

„Wiedźmiński Fakt nr 4

Widok znajomej twarzy dodaje otuchy, tym bardziej jeśli ta twarz należy do medyczki — w pewnym momencie chcieliśmy, żeby Shani pojawiła się w Wiedźminie 2: Zabójcy Królów. Zobaczcie jak mogłaby wyglądać!”

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED wiedźmin wiedźmin 3 Wiedźmin 3: Dziki Gon