SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2018 15:09
Wiedźmin od Netflix z Jaskrem? Prawdopodobnie poznaliśmy aktora wcielającego się w barda
3127V

Wiedźmin od Netflix z Jaskrem? Prawdopodobnie poznaliśmy aktora wcielającego się w barda

Netflix zaprezentował aktorów zaangażowanych w serial Wiedźmin, jednak platforma nie przedstawiła wszystkich twarzy. Zespół odpowiedzialny za casting wciąż prowadził przesłuchania i prawdopodobnie poznaliśmy mężczyznę, który wcieli się w Jaskra.

Wkrótce powinny zostać ujawnione kolejne informacje dotyczące produkcji platformy Netflix. Aktorzy mają znajdować się na planie, więc pierwsze zdjęcia z produkcji to w zasadzie kwestia czasu.

Wiedźmin od Netflix z konkretami. To może być rodzina na lata, a znalezienie Ciri było wymagające

Na liście zaprezentowanych aktorów zabrakło Jaskra, jednak możemy podejrzewać, że scenarzyści nie zapomnieli o przyjacielu Geralta. Zdaniem najnowszych przecieków do tej roli został zatrudniony Lin-Manuel Miranda!

Mężczyzna to aktor, pisarz, raper, dramatopisarz, a nawet kompozytor. Zdobył nagrodę Pulitzera, dwie nagrody Grammy, nagrodę Emmy, MacArthur Fellowship oraz trzy nagrody Tony, jednak Amerykanin może już wkrótce być znany z zupełnie nowej roli.

Nie jest to potwierdzona wiadomość, ale pewne spostrzeżenie samych fanów – Lauren S. Hissrich dość niespodziewanie podała dalej jedną z wiadomości aktora. Mężczyzna pasuje do Jaskra, więc wielu fanów uważa, że właśnie w taki nietypowy sposób showrunnerka postanowiła powitać aktora w ekipie.

Źródło: Twitter

Tagi: netflix plotka serial wiedźmin