SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2018 16:00
Red Dead Redemption 2 na premierowym zwiastunie. Rockstar prezentuje Dziki Zachód
4378V

Red Dead Redemption 2 na premierowym zwiastunie. Rockstar prezentuje Dziki Zachód

Rockstar rozpoczyna ostatni etap kampanii promocyjnej Red Dead Redemption 2. Firma właśnie opublikowała premierowy zwiastun zapowiadający wielką opowieść. Zobaczcie jedną z najważniejszych gier tego roku... A może nawet generacji?

Red Dead Redemption 2 trafi na półki sklepowe 26 października. Tytuł został przygotowany wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One – aktualnie Rockstar nie potwierdza plotek o pracy nad dodatkowym wydaniem na komputery osobiste.

Red Dead Redemption 2. Wiadomo kiedy wystartuje preload plików

Rockstar zatrudnił do przygotowania Red Dead Redemption 2 dokładnie 1200 aktorów, firma stworzyła 300 tysięcy animacji, zajęła się nagraniem 500 tysięcy zdań dialogów, a główną opowieść mamy poznać w około 65 godzin. To będzie dopiero początek, ponieważ deweloperzy przygotowali wielki świat, w którym mamy zatopić się dosłownie na miesiące. Studio jest przekonane, że dodatkowe atrakcje zapewnią graczom mnóstwo frajdy.

Dotychczas niezbyt często mogliśmy oglądać materiały z Red Dead Redemption 2 i sytuacja nie powinna się zmienić do premiery. Rockstar bardzo rozważnie prezentuje nowe fragmenty z gry – jest to w sumie wyjątkowa sytuacja.

Ameryka, rok 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi. Gdy napad w położonym na zachodzie mieście Blackwater kończy się katastrofą, Arthur Morgan i gang van der Lindego zmuszeni są uciekać. Na plecach czują oddechy stróżów prawa i najlepszych łowców nagród, więc muszą napadać, kraść i walczyć z całych sił, aby przetrwać w surowym świecie w samym sercu Ameryki. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali.

Dzisiaj możemy spojrzeć na premierowy zwiastun.

 

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two trailer zwiastun