Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2018 14:13
Netflix zaprasza na Pierwsze Mistrzostwa Świata w Masturbacji
11532V

Netflix zaprasza na Pierwsze Mistrzostwa Świata w Masturbacji

Netflix potrafi reklamować produkcje. Polski oddział platformy zaprasza widzów na Pierwsze Mistrzostwa Świata w Masturbacji, a wszystko zostało ubrane w ciekawy materiał promujący wydarzenie.

Netflix wchodząc do polski zatrudnił zespół specjalistów od reklamy, którzy prezentują produkty w bardzo nietypowy sposób. Firma ma w swoich szeregach mistrzów i ta ekipa sprzeda każdy produkt... Dosłownie każdy.

Iron Fist idzie do kosza. Porażka serialu Netfliksa

Kojarzycie „Big Mouth”? To jeden z seriali animowanych przygotowany dla platformy, który opowiada o trudnym okresie dojrzewania. Twórcy nie bawią się w zabawę słowem, a pokazują „całą prawdę i tylko prawdę”.

To właśnie z okazji premiery drugiego sezonu „Big Mouth” Netflix organizuje Pierwsze Mistrzostwa w Masturbacji – nie jest to tylko i wyłącznie ciekawy slogan, bo faktycznie każdy zainteresowany może zagrać w grę, podczas której trzeba... Trzepać smartfonem.

Jest to oczywiście mała mini-gierka, jednak warto zwrócić uwagę na jedno: Netflix potrafi reklamować swoje opowieści... A i tylko mała uwaga – uważajcie na telefony, bo podczas rozgrywki mogą wystrzelić i wylądować na suficie.

Grę znajdziecie tutaj - działa wyłącznie z urządzeniami mobilnymi.

Źródło: Twitter

Tagi: big mouth netflix pr reklama zwiastun

Nie przegap